Tik Tok Video: این تأثیرگذاران انقلابی در صنعت زیبایی ایجاد می کنند

ساعت 7 صبح در هاوایی است و هیرام یاربرو چشمکی نمی خوابید. جادوگر مراقبت از پوست – که به خاطر فیلم های Tik Tok او نیز مشهور است – تمام شب بیدار بوده و مشغول همکاری برای کانال YouTube خود ، Hyram بوده است ، بنابراین او “واقعاً بسیار بسیار بسیار هیجان زده است”. حرفه ای خستگی ناپذیر، شب های بی خوابی مانند این بازی کودکانه برای یاربرو است که در یک زحمت بزرگ شد فتوریا در آریزونا ، ایالات متحده آمریکا ، و قبلاً 85 ساعت در هفته در مشاغل مختلف کار می کرد. حالا ، یک فقط 24 ساله، در حال پیشبرد خرده فرهنگ مراقبت از پوست است که انقلابی در صنعت زیبایی ایجاد می کند.

با وجود کمبود صلاحیت کامل در زمینه پوست ، یاربرو از زمان شروع تولید محتوای ویروسی در YouTube در سال 2018 و اخیراً از طریق حساب خود ، ذره بین خود را روی هر نوع محصول مراقبت از پوست قرار داده است. مراقبت از پوست TikTok توسط Hyram. از اتاق خواب خود در هونولولو ، او از لیست مواد غیر قابل نفوذ ، بی اثر بودن برخی رژیم های غذایی ستاره ای واعتیاد به مواد مخدره یا قیمت های بیش از حد برخی مارک ها ، اغلب به سبک مستقیم مشخص آنها به مخاطبانشان یادآوری می کند که “مواد تشکیل دهنده دروغ نیستند ، عوضی” این یک روش فیلتر نشده است که اعتماد 11 میلیون پیرو (عمدتاً Gen-Z) را در شبکه های اجتماعی وی جلب کرده و وی را به یک مقام معتبر تبدیل کرده است. عملاً در مراقبت از پوست جوانان در سراسر جهان است.

مواد ضد عفونی کننده پوست چه کسانی هستند؟

یاربرو نمایانگر پدیده پر رونق گوروهای مراقبت از پوست است که “ضد عفونی کننده پوست “، که از رسانه های اجتماعی برای ارتقا the دسترسی به مراقبت از پوست استفاده می کنند. این که آیا آنها آماتورهای پرشوری مانند این هستند سوزان یارا ، لیا یو و جیمز ولز، یا افراد حرفه ای با تجربه مانند میشل وونگ ، دکتر درای و دکتر شاه، این افراد جنبش را رهبری می کنند ضد عفونی کننده پوست وی می گوید: “با ارائه مشاوره و محتوا در مورد مواد تشکیل دهنده ، اثربخشی و استفاده از محصولات خاص.” کاترین اسقف، مدیر پیش بینی شرکت مشاور روند ، آزمایشگاه آینده.

جنبش شروع به گسترش کرد یوتیوب، اما اکنون ، با بیش از 2 میلیارد بارگیری از زمان شروع قفل ، TikTok مکالمه را به سطح دیگری گسترش داده است. “ممکن است مراقبت از پوست بسیار انحصاری به نظر برسد ، اما با فیلم های Tik Tok می توان آن را ساخت در دسترس“، می گوید یاربرو ، که از ماه مارس از 100،000 به 7 میلیون پیرو رسیده است. بستر مناسب برای برخی از موضوعات آموزشی (15 توضیحات دوم در مورد مزایای آن فکر کنید باکوچیول، در مورد نحوه پخش سرم ها و موارد دیگر باید داشته باشد از موارد زیبایی) ، TikTok برای مواد روان كننده پوست “وسیله ای برای ساده سازی علم و آموزش نسل جوان برای انتخاب سالم تر برای پوست خود“، او ادعا میکند کیتلین کینگ، مدیر بازاریابی برای یکی از مارک های محبوب مواد ضد عفونی کننده پوست ، CeraVe.

او می گوید: “روش من برای مراقبت از پوست قطعاً تغییر كرده است.” الی تورن، شانزده ، شاگرد انگلیسی یاربرو. “من از مواد تشکیل دهنده محصولات و تأثیراتی که آنها می توانند بر روی پوست من بگذارند بسیار بیشتر آگاه هستم.” این تنها مورد نیست – هشتگ # مراقبت از پوست 1.9 میلیارد بازدید در TikTok داشته است (که به بیان بهتر آن ، حدود یک چهارم جمعیت جهان است).

درک علم خوب است. دیگر هیچ مرزی وجود ندارد ”، می گوید آرایشگر 19 ساله به مایع درمانی برای پوست تبدیل شده است تیارا ویلیس. “دوست دارم دوستی باشم که می توانید برای اصلاح مراقبت از پوست خود به او رجوع کنید.”

البته ، بیشتر رونق در پدیده روان کننده پوست به دلیل بیماری همه گیر است. با افزایش نگرانی های ما نسبت به رفاه، سلامتی هرگز اهمیت بیشتری نداشته است. مردم می خواهند بدانند دقیقاً چه چیزی می خرند و چگونه کار می کنند. به گفته یاربرو ، “به همین دلیل این توجه به مواد معطر و مواد پوستی بسیار زیاد شده است.” “اگر سالم باشید ، پوست شما نیز سالم است و مردم واقعاً این راه را می روند.”

بازاریابی حیله گرانه را شکست دهید

یکی دیگر از دلایل برخورد پوست و پوست با طرفدارانشان این است که آنها از غول های مراقبت از پوست چند ملیتی نمی ترسند. به گفته بیشاپ: “مردم اغلب به این مواد ضد عفونی کننده پوست اعتماد دارند آنها آنها را برابر می بینند – مردم آنها را دوست دارند ، نه برای “فروش” یک محصول خاص “.

برای داشتن پوستی سالم نیازی به هزینه زیادی نیست“، یاربرو اشاره می کند. “این عجیب است زیرا بسیاری از مارک های لوکس کاملاً در مقایسه با آنچه Gen-Z جوان به دنبال آن است قرار گرفته اند ، یعنی درک اینکه مواد تشکیل دهنده چیست و چگونه کار می کنند.” اتفاقاً ، مبلغی وجود ندارد که بتواند ویلیس را راضی کند تا با آنها متحد شود. “اگر یک کرم خوب می خواهید ، فقط به سوپرمارکت بروید“، او حفظ می کند.

در واقع ، یاربرو ، ویلیس و همرزمان آنها نمایانگر یک نگرش کاملاً جدید هستند که صنعت سنتی بازاریابی حیله گر را شکسته و نشانگر تغییر در اقتصاد تأثیرگذار است ، که “یک دوره تغییر بر اساس واقع گرایی و اصالت “، همانطور که او توضیح می دهد لیوی هوتون، محقق آزمایشگاه آینده.

فقط به موارد نوظهور فکر کنید WhatsOnVisFace ،YayayaYoung وBenNeiley، که محتوای مراقبت از پوست را با قابلیت اطمینان ، صداقت و شوخ طبعی گسترش می دهد. این دریچه ای در برابر رویه استاندارد تأثیرگذاران است ، که اعتماد به نفس ظاهری را هنگام پرداختن به آن فقط به صورت تجاری شبیه می کند ، مانند مارک هایی که به نمایندگی از آنها پول گرفته می شود. در کنار این ، رد آنچه هوگتون “نگاه لاک الکل” می نامد ، زنگ مرگ فرهنگ هزار ساله “سلفی” و هزینه اجتماعی ناشی از داشتن حمام های پر از درخشان ترین محصولات آن است. (که طبق نظر Gen-Z عملکردی مفید ، هدر دهنده و ضد سلامتی برای سلامت پوست است).

تغییری در رابطه ما با مراقبت از پوست

با این حال ، ماهیت این نوع مطالب این است که با هزاران ، اگر نه میلیون ها نفر به طور هم زمان صحبت شود و بنابراین تمایل دارد که از نیازهای فردی پوست و جنبه های آنها چشم پوشی کند. این اتفاق زمانی می افتد که دانش تخصصی به فیلم های بسیار کوتاهی تبدیل می شود که پیچیدگی علم چرم را مسطح می کند و تمایز بین حقیقت و داستان را دشوارتر می کند. به گفته هوتون ، با این وجود ، شک و تردید در مورد مواد معطر کننده پوست همچنان کم است. برخلاف تأثیرگذارهای زیبایی سنتی ، مواد ضد عفونی کننده پوست اعتماد عمیق گلو در صنعت را به خود جلب کرده اند که با رویکرد آگاهانه و حداقلی خود در مراقبت از پوست ، از طریق رژیم های کم هزینه و متمرکز بر مواد اولیه ، سلامت پوست را به عنوان یک اولویت در نظر می گیرند.

در نتیجه ، در بازاریابی صنعت نیز تغییری ایجاد شده است. ویلیس می گوید: “اگر محصولی به عنوان” محلول سفیدكننده “تبلیغ شده باشد ، در حال حاضر احتمالاً به عنوان” اسید ترانگزامیك “طبقه بندی می شود. مطمئناً ، این نوع بازاریابی بدون مزخرف برای مدتی خالی از سکنه شده است ، اما افزایش مواد ضد عفونی کننده پوست خواستار اصالت و شفافیت را به طرز آشفته ای تحمیل می کند. اگر یاربرو و همکارانش سخنگوی معتبر آن باقی بمانند ، با اصرار بر درخواست شفافیت از صنعت زیبایی ، می توانند رویکرد ما را برای زیبایی یک بار و برای همیشه تغییر دهند.

در آینده ، آنها همچنین می توانند به ما کمک کنند تا “به خود متکی باشیم ، مجهز به دانش لازم

بدون توجه به مارک های تجاری درباره مراقبت از پوست و سلامتی ما تصمیم بگیریم “،

هوتون را پیش بینی می کند. بنابراین ، در حالی که خودمان را به دلیل اعتماد به تأثیرگذاران عذاب می دهیم

صنعت ، بدون شک شب های بی خوابی بیشتری برای Yarbro وجود خواهد داشت – و ما بهتر یافت می شویم

آماده.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>