Office Faves: Serum هیالورونیک روشن کننده (فرمول به روز شده)

به روزرسانی های محصول – یا تنظیم مجدد محصولات موجود و عملکرد خوب – اغلب خطر تغییر آنچه را که ما در مورد محصول دوست داشتیم در وهله اول است … به عنوان مثال ، وقتی چیزی احساس “درست” یا مشابه با نسخه به روز شده نداشته باشد نسخه و در بدترین حالت باید دوباره جستجو کنید تا محصولی مشابه مناسب شما پیدا کند. هنگامی که Votary برای اولین بار Toning Serum را راه اندازی کرد ، من فقط پس از یک دوره کوتاه آزمایش آن را مجذوب خود کردم. من از این موضوع به قدری هیجان زده شدم که در سری آفیس Faves نظری در مورد آن نوشتم تا محصول را با جزئیات بیشتری به شما معرفی کنم.

از آنجا که Toning Serum اکنون یک به روزرسانی دریافت کرده و Brightening Hyaluronic Serum – Narcissus & AHA نامیده می شود ، من می خواستم نتایج خود را پس از یک مرحله آزمایش فشرده با شما در میان بگذارم …

Votary - سرم هیالورونیک روشن کننده - گل نرگس و AHA (حالت)

بافت و سازگاری –

در اینجا من قبلاً متوجه اولین پیشرفت واقعی شده ام ، زیرا سرم هیالورونیک روشن کننده ، برخلاف مدل قبلی ، مایعات کمتری دارد. قوام بسیار سیال Toning Serum بیشتر از سرم یادآور تونر بود که با به روزرسانی رفع شده است. سرم جدید نیز مایع است ، اما قوام آن “محکم تر” است. سرم در حال حاضر دارای بافتی ژلی مانند است که از نظر من استفاده از آن آسان تر است. هنوز هم ، به همان سرعت و بدون پس مانده به پوست جذب می شود و همچنین به نظر من ، پوست احساس نرمتری نسبت به سرم Toning می کند.

رایحه –

اگر پوست شما حساس است و به طور کلی به رایحه ها واکنش نشان می دهد ، من این محصول را توصیه نمی کنم. حتی اگر رایحه کاملاً طبیعی باشد ، اما قطعاً بخشی از محصول است و می تواند باعث تحریک شود. من که خودم از طرفداران بزرگ نرولی هستم ، واقعاً بسیار خوب عطر نرولی لوکس اما نه چندان زیاد را حمل می کند.

اثر –

اکنون وارد مهمترین قسمت یک بررسی – عملکرد یک محصول شوید. با وجود سرم اصلی Toning ، بلافاصله بعد از اولین استفاده متوجه تفاوت رنگ پوست شدم ، و به همین ترتیب ، فرمول جدید ناامید کننده نبود: بلافاصله بعد از شب اول متوجه بهبود رنگ پوست شدم (دوباره فقط از این استفاده می کنم سرم در برنامه شبانه من). رنگ چهره من یکدست بود و پوست من کاملا مرطوب بود. اسید گلیکولیک (AHA) موجود در سرم هیالورونیک روشن کننده به ویژه روی پوست خشک مانند من به خوبی کار می کند و به طور موثری پوست را لایه برداری می کند. نتیجه این امر صبح روز بعد پوستی درخشان و درخشان است. اسید هیالورونیک موجود در فرمول جدید حتی بهتر از قبل عمل می کند. من متوجه شده ام که پوست من نسبت به زمانی که از Toning Serum استفاده می کردم بسیار مرطوب و پرپشت به نظر می رسد. من کاملاً می توانم این نسخه به روز شده را توصیه کنم.

Votary هنوز در مورد محصولاتشان و به خصوص بسته بندی بیرونی زیبا ، در قلب من یک نقطه نرم دارد. برچسب های گل رز و بطری های سبز تیره در هر دستشویی چشم نواز می شوند. و نام تجاری یک بار دیگر ثابت کرده است که نه تنها ما را با طراحی زیبا ، بلکه با کارآیی و دقت در فرمولاسیون محصول خود – حتی فرم های به روز شده – متقاعد می کند …

از خواندن این مقاله Office Faves لذت می برید؟ برای خبرنامه ما اینجا ثبت نام کنید و به روزرسانی هایی درباره نکات بهداشتی و زیبایی پایدار و پیشنهادات ویژه از فروشگاه ما دریافت کنید – درست در صندوق ورودی شما!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>