Gel Nails 2021: 5 شکل و رنگی که باید کاملاً امتحان کنید

هنر ناخن ، رنگارنگ و پیچیده تر ، همچنان پیشرفت می کند. و روند از نظر 2021. لیاقت؟ این به سال 2020 می رسد ، که به ما امکان می دهد در خانه روی مانیکور کار کنیم ، هر دو در جبهه متخصص که قادر به مطالعه روندهای جدید هستند دوستانه اجتماعی، هر دو مورد از موارد ساده است معتاد به مانیکور که به لطف کیت های ناخن ژلی که خودتان انجام می دهید ، تکنیک های هنرمند ناخن را اصلاح کرده اند پس اینجا 5 شکل و رنگ در مانیکورهای مختلف موجود است که در نسخه ناخن ژل 2021 بهترین عملکرد را ارائه می دهد از صورتی آدامس بادکنکی به سایه های پاستلی ، با یک diktat: سفارشی سازی.

حباب گل رز

صورتی رنگ طنز خوب است. جای تعجب نیست که تقاضای آن ، در تمام 50 سایه آن ، سر به فلک می کشد. با این حال ، نکاتی که باید روی آن تمرکز کنید ، همان چیزی است که آدامس را به یاد می آورد ، بین سرخابی و فلو.
فرم توصیه شده: گرد یا بالرین.

چاپ گاو

چاپ پلنگ را حداقل روی ناخن ها برای لحظه ای فراموش کنید. چاپ ستاره واقعی سال 2021 گوشته از است گاو. اما با کمی تخیل. بله برای چاپهای کلاسیک سیاه و قهوه ای ، همچنین پاستل همانطور که آنها دوست داشتند در دهه 2000 بپوشند.
فرم توصیه شده: گرد یا بادام.

چند رنگ پاستل

یاد بگیر بیرون از چارچوب فکر کردن ضرورت سال 2020 بود. بنابراین ، حتی از نظر روند ناخن ، مانیکور یک رنگ کلاسیک دیگر برای بالا بردن روحیه کافی نیست. برای این ناسازگار خالی از جمعیت ، اما دیگر فقط با رنگ براق نمی شود. آنها خواهان طرح های خنده دار ، با امکانات بی نهایت هستند.
فرم توصیه شده: اسکووال یا گرد شده

ناخن های ادبی

خودت را بیان کن برای از بین بردن استرس حتی از طریق ناخن ، روی آن چیزی را که بیشتر دوست دارید بنویسید. این عنوان عنوان آهنگ بیلی ایلیش است همانطور که برای اعلام عشق انجام می شود.
فرم توصیه شده: مربع اوه بالرین

سیاه روی سفید

کسانی هستند که سایه را در وسط دوست ندارند و کسانی هستند که چیزی ساده اما شخصی را ترجیح می دهند. بنابراین ، در سمت مانیکور ، ترکیب سیاه و سفید بازگشت به اکسل ، با گرافیک طراحی.
فرم توصیه شده: گرد شده اسکواوال.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>