کاشت مو با لیزر کلینیک رویان سلامت

[ad_1]

مو یکی از اصلی ترین اعضای تأثیرگذار در زیبایی افراد است؛ در این بین برخی به دلایل گوناگونی از مشکل ریزش مو رنج می برند. امروزه با پیشرفت علم و دانش پزشکی نیازی به نگرانی نیست؛ چراکه این مشکل قابل حل است. کاشت مو با لیزر کی از روش هایی است که موجب رشد طبیعی موهای افراد می شود.

در عمل کاشت مو با لیزر امکان کاشت مو بدون نیاز به عمل جراحی و بی هوشی میسر شده است. طی این روش درمانی با لیزر، متخصصان فولیکول موهای خود بیمار را در محل طاسی سر می کارند و شرایط رشد مجدد آن را فراهم می کنند.

کاشت موی سر با لیزر طی روش های گوناگونی انجام می شود. در این گفتار با روش های SUT، FIT و FUT آشنا خواهیم شد و ویژگی های آن ها را بررسی خواهیم کرد. همچنین در ادامه به تمامی مسائل مربوط به کاشت موی سر با لیزر می پردازیم.

با عمل کاشت مو با لیزر آشنا شوید

کاشت مو یکی از عمل های زیبایی است که روش های درمانی متنوعی دارد. این عمل با تکنیک ها و دستگاه های مختلفی برای کاشت مو صورت می گیرد. لازم به ذکر است که روش های مختلف لیزر عملکردهای متفاوتی را در پیش می گیرند. در حالت کلی هدف اصلی روش های کاشت مو، جدا سازی فولیکول های مو و کاشتن آن ها در مناطق عاری از موی سر است.

در روش های کاشت مو با لیزر، تفاوت در مدل و نحوه برداشت فولیکول ها و مدل کاشتن مو است. امروزه روش کاشت مو با لیزر مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است.

جدیدترین روش کاشت مو با لیزر

کاشت مو با لیزر با روش های درمانی متفاوتی انجام می شود. در روش های درمانی اولیه این نوع کاشت مو، رشد موها کند تر بوده و موها کم پشت خواهند بود، از این رو بهتر است با روشی نوین در کاشت مو توسط لیزر آشنا شوید.

یکی از بهترین روش ها برای کاشت مو استفاده از کاشت مو به روش sut می باشد. با مشاهده فیلم کاشت مو با لیزر در این رابطه، با این روش به خوبی آشنا خواهید شد.

روشی  sutروشی تکامل یافته برای کاشت مو است. در این روش تمامی نقص های روش های قبلی کاشت مو برطرف شده است. چنانچه قصد کاشت مو با لیزر را دارید بهترین روش پیش روی شما روش sut است. کلینیک رویان سلامت یکی از مجهزترین کلینیک ها برای کاشت مو در انواع روش های گوناگون است.

فرایند های ترمیم مو با لیزر

روش کاشت مو با لیزر طی فرآیندهای برش، شکافتن یا سوراخ کردن انجام می شود. لیزر با ایجاد حرارت، بافت های محل برش را تحت تاثیر قرار می دهد و ممکن است به محل دهنده و گیرنده مو آسیب برساند. کلینیک رویان سلامت با برخورداری از خدمات تخصصی و ویژه نگرانی شما را از بابت کاشت مو برطرف می کند. انجام این مراحل توسط تکنولوژی های روز دنیا بسیاری از این خطرات احتمالی را کاهش می دهد.

کاشت موی سر با لیزر به روش sut

این روش کاشت مو نیازی به برش ناحیه برداشت و کوتاهی موها ندارد. مدت زمان انجام آن یک جلسه درمانی است. در این روش حجم برداشت مو زیاد و تصادفی است؛ لذا فولیکول های مو زیاد است و در نتیجه سبب پرپشت بودن موها می شود.

از آنجایی که در این روش برداشت به طور تصادفی رخ می دهد، موجب غیر طبیعی شدن ظاهر موها نمی شود. خدمات کلینیک رویان سلامت با بهره مندی از تجهیزات تخصصی، کاشتی ایمن و مطلوب را برای شما فراهم می آورد.

مزیت روش sut

در این روش چنانچه افراد در پشت سر یا پشت گوششان مو نداشته باشند یا تارهای مو این نواحی ضعیف باشد، از موهای سایر نواحی بدن برای درمان استفاده می شود.

در روش sut متخصص با ایجاد سوراخ های ریز، اقدام به کاشت مو می کند. در کاشت مو با لیزر به شیوه sut هیچ گونه جای اسکار و زخم روی پوست نمی ماند. تراکم مو در این نوع نسبت به سایر روش ها 3 برابر بیشتر است؛ این تراکم سبب پرپشت شدن موها می شود.

روش های FUT و FIT

یکی دیگر از روش های کاشت مو با لیزر روش های fit و fut است. در این دو روش طریقه کاشت موهای برداشته شده تقریبا یکسان است. متخصصان در این نوع روش های کاشت با لیزر، موها را به صورت جداگانه و تک تک یا تک فولیکولی می کارند. با مشاهده فیلم کاشت مو با لیزر تفاوت این دو روش به خوبی برای شما قابل مشاهده خواهد بود.

این روش ها برای کاشت موی سر برای افرادی که دچار ریزش موی کم هستند مناسب است. این روش ها پیشنهادی مناسب برای موارد ریزش غیر ارثی مو، همچون ریزش مو در اثر سوختگی، جای جوش، شکستگی و بخیه است.

اینجا کلیک کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>