پشت مارک: BINU – 100٪ صابون طبیعی صورت

از سال 2016 ، بنیانگذاران BINU ، نامی و کاتارینا ، صابون هایی تهیه کرده اند که با استفاده از فرآیند سرد در کارخانه تولید والدین نامی در کره ساخته شده اند. علاوه بر کیفیت عالی و ایجاد محصولی که باعث لمس پوست می شود ، پایداری ، شرایط مناسب کار و حفاظت از محیط نیز به همان اندازه برای فرآیند مهم است. صابون های صورت BINU تقریباً برای همه انواع پوست مناسب هستند – خصوصاً برای افرادی که دارای مشکلات پوستی مانند نورودرماتیت یا آکنه هستند ، زیرا فاقد مواد نگهدارنده و 100٪ طبیعی هستند.

سلام ، ما BINU ، Katharina و Nami هستیم. ما یک شرکت کوچک لوازم آرایشی طبیعی داریم که صابون های دست ساز و موارد دیگر تولید می کند – به زودی

چگونه در آن زمان به BINU رسیدید – چگونه همه چیز شروع شد؟ و چگونه به نام “BINU” رسیدید؟

ما: از آنجا شروع شد که من صابون را با خود به آلمان آوردم. من به این نتیجه رسیدم که برای مدت کوتاهی پوست بد را تجربه کردم. مادرم که خودش صابون درست می کند ، صابونی به من داد. سپس پوست من ناگهان بهتر شد و بنابراین من همیشه صابون را با خودم می آوردم.

کاتارینا: و همچنین آن را به دوستان خود هدیه دهید! ما از دوران دبستان برای مدت طولانی دوست بوده ایم و وقتی نامی “تکه طلا” کوچک را برای من آورد ، کاملاً هیجان زده شدم زیرا صابون مدت زیادی طول می کشد ، برای پوست بسیار مفید است و بسیار خوب عمل می کند . بعد از شستشو هیچ احساس کششی روی پوست وجود ندارد ، این فقط یک محصول عالی است.

ما: دقیقاً ، و از آنجا که ما به یک نام تجاری احتیاج داشتیم و من می خواستم این چیزی کره ای باشد ، اما همچنین چیزی باشد که به راحتی قابل تلفظ باشد ، ما با “BINU” آمدیم – BINU در کره ای به معنی “صابون” است. خیلی ساده!

سخت ترین قسمت هنگام عملی شدن ایده های شما چه بود؟

کاتارینا: سخت ترین کار این بود که شما ابتدا باید به مردم بیاموزید یا به آنها توضیح دهید که صابون در واقع برای پوست صورت می تواند چه کاری انجام دهد. از نظر بسیاری ، صابون چیزی شیطانی بود – در آلمان گفته شد که صابون های تولید شده در صنعت برای پوست صورت شما وحشتناک هستند. اما عکس این درست است: صابون های طبیعی ساخته شده با استفاده از این فرآیند خاص سرماخوردگی می توانند فایده زیادی برای پوست ببرند. آنها حاوی مقدار زیادی گلیسیرین هستند که پوست را مرطوب نگه می دارد. صابون های صورت نیز اثر تحریک کننده ای بر روی پوست دارند. غدد سبوم تحریک می شوند تا خود فعال شوند یا پوست را به تعادل طبیعی برسانند. این امر باعث جبران مجدد چربی پوست می شود و کمبود آب پوست را به روشی طبیعی خنثی می کند.

از چه زمانی احساس کردید که این ایده اکنون به واقعیت تبدیل شده و همه چیز در جای خود قرار گرفته است؟

ما: اولین سفارش از مشتری که ما اصلاً نمی شناختیم بسیار هیجان انگیز بود. تا آن زمان ، عمدتا دوستان و خانواده ها بودند که محصولات ما را می خریدند. وقتی اولین سفارش از طرف شخصی وارد شد که برای ما “غریبه” بود ، اما فکر می کرد محصولات ما عالی هستند ، این به ما احساس موفقیت واقعی می دهد و ما فوق العاده از آن سپاسگزاریم. پس از اولین سال حضور در بازار ، ما یک نظرسنجی از مشتری انجام دادیم و بازخورد عالی نشان داد که ما در مسیر درست قرار گرفته ایم. مشتریان واقعاً هیجان زده بودند که صابون های ما در واقع به مشکلات پوستی آنها کمک می کند. شنیدن چیزی شبیه به آن همیشه خوب است. چه کسی فکر می کند که مشتریان فعلی ما از قبل منتظر محصولات جدید هستند؟ این انگیزه ما را برای ادامه کار ایجاد کرد.

روز شما چگونه شروع می شود؟

کاتارینا: روز با BINU آغاز می شود و با BINU – به صورت پاک کننده صورت – به پایان می رسد. تمیز کردن پوست هنگام عصر بسیار مهم است زیرا پوست بیشترین فعالیت را در شب دارد. بنابراین خاک ، سبوم اضافی و هر آنچه از روز روی صورت باقی مانده شسته شود.

ما: بدن هنگام خواب رطوبت خود را از دست می دهد. اولین کاری که می کنم نوشیدن یک لیوان آب است – با کمی نمک نیز. از آنجا که پوست بسیار خشک دارم ، برای من مهم است که پوست را از داخل آب نیز تأمین کنم. نمک صبح گردش خون من را تحریک می کند.

از کدام محصول BINU همیشه استفاده می کنید؟

کاتارینا: در حال حاضر ، من از صابون صورت قرمز جینسنگ – صابون جدید ما با جینسنگ قرمز ، ساخته شده با غلظت مضاعف – هر روز ، صبح و عصر ، و همچنین برس تمیز کننده صورت برای کمی ماساژ پوست و از بین بردن مردگان استفاده می کنم سلول های پوست. چیزی که من هفته ای یک یا دو بار از آن استفاده می کنم صابون صورت با زغال چوب بامبو است که به یک بار تمیز شدن پوست کمک می کند. در واقع برای پوست های چرب ، چرب یا آکنه مناسب است ، اما همچنین اگر پوست مختلط دارید یا – که واقعاً همه کمی از آن دارند – منطقه T نجس است. که برای من بسیار خوب عمل می کند!

ما: در حال حاضر و اغلب اوقات ، من از صابون صورت Calendula استفاده می کنم. بوی آن بسیار عالی است و برای خشکی پوست مناسب است. من پوست خیلی خشکی دارم ، مخصوصاً الان در زمستان با گرم شدن خشک داخل منزل!

اهداف شما برای آینده نزدیک چیست؟

کاتارینا: ما می خواهیم افراد بیشتری را در مورد مارک و محصولاتمان هیجان زده کنیم. آنچه بهترین نتیجه را می دهد توصیه ها و مشتاقانی است که مشتاق نوشتن نظرات در وب سایت ما هستند (از این بابت بسیار سپاسگزارم!) ما افتخار می کنیم که همه بررسی های ما واقعی هستند ، بنابراین لطفاً کنار بگذارید و آنها را بخوانید. و اگر سوالی دارید ، ما همیشه در اینجا برای شما هستیم

از خواندن این مقاله درباره BINU لذت می برید؟ برای خبرنامه ما اینجا ثبت نام کنید و به روزرسانی هایی درباره نکات بهداشتی و زیبایی پایدار و پیشنهادات ویژه از فروشگاه ما دریافت کنید – درست در صندوق ورودی شما!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>