پشت مارک: لوازم آرایشی مادارا

از مناظر طبیعی عرفانی لتونی و منطقه بالتیک به آزمایشگاه ابتکاری خود منتقل می شوند – اینگونه است که از مواد بی نظیر وطن MÁDARA برای ایجاد محصولاتی استفاده می شود که همه ما خیلی دوستشان داشته ایم. MÁDARA – کلمه لتونی برای گالیوم مولوگو، که معمولاً به عنوان “بستر بستر علفزار” شناخته می شود – یکی از پیشگامان تحقیق در مورد جنگل های شمال و نیروگاه های پر انرژی آنها است.

Lotte Tisenkopfa-Iltnere ، خواهرش Paula Tisenkopfa و بنیانگذاران Zane Tamane & Liene Drāzniece توانسته اند نام تجاری خود را – که در سال 2006 تاسیس شده است – بسازند و نه تنها در لتونی بلکه در بیش از 24 کشور جهان به بازار عرضه کنند. ما افتخار کرده ایم که از سال 2020 بخش عمده ای از دامنه MÁDARA که در حال رشد است را در Amazingy ارائه دهیم. از همان ابتدا ، مشتریان وفادار ما با شور و اشتیاق این مارک را دریافت کردند و تنها پس از مدت کوتاهی بسیاری از محصولات آنها در لیست پرفروش ترین محصولات ما قرار گرفتند – و ما همچنان منتظر یک همکاری طولانی و موفق هستیم …

بنیانگذاران MÄDARA

جوهر MÁDARA چیست؟

این قطعاً همان چیزی است که ما آن را “کد شمال” می نامیم. MÁDARA با الهام از جنون زیبای شبهای نیمه تابستان شمال ، قدرت ارتعاشی طبیعت را در اعماق زیر پوست نگه داشته است.

برداشت ما از زیبایی حاکی از ترکیبی از موارد است – از زیبایی و نگرش گرفته تا فعالان اصلی که عمدتا از منطقه بالتیک / قطب شمال می آیند. طبیعت شمالی در واقع منبع سخاوتمندانه ای از مواد تشکیل دهنده و الهام بخش است.

MÁDARA همچنین به ذهنیت نسبتاً درون گرای شمالی شباهت دارد. آنچه در درون است همیشه مهمترین چیز بوده است ، به همین دلیل ما فرمهای لاکونیک و کیفیت را بر هر چیز دیگری ترجیح می دهیم. و ما افراد کنجکاوی نیز هستیم – از این رو ، تلاش بی پایان برای نوآوری و کشفیات جدید.

داستان MÁDARA چگونه آغاز شد؟ و چگونه هویت برند با گذشت زمان تغییر کرده است؟

لوته تابستانهای كودكی خود را در كلبه مادربزرگش در حومه لتونی می گذراند ، در جنگل ها به گشت و گذار می پرداخت ، قارچ می چید (در اینجا در لتونی بسیار مهم است!) و گیاهان دارویی برای زمستان و همچنین به داستان های مادربزرگش درباره قدرت شفابخشی آنها گوش می داد.

بنیانگذار MÁDARA Lotte Tisenkopfa-Iltnere

MÁDARA پیشگام تحقیقات علمی مواد طبیعی شمالی 15 سال پیش بود ، زمانی که صنعت زیبایی هنوز وسواس مواد اولیه مصنوعی را به خود مشغول کرده بود. در طول سالها ، ما تغییر چشمگیری از اولویت نسبت به مواد طبیعی مشاهده کرده ایم – دانشمندان به معنای واقعی کلمه به جنگل می شتابند و بدنبال چیز بزرگ بعدی هستند. ما خوشحالیم که MÁDARA در میان جنگل های نوآوری متمرکز بر طبیعت اولین بود.

از نظر ما ، یک مارک مانند یک موجود زنده است. البته ، با گذشت زمان رشد و تکامل یافته است ، اما ستون های اصلی MÁDARA – طبیعی ، ابتکاری ، پایدار و انسانی – بدون تغییر باقی مانده اند. ابزار بیان و تصویرگری هنوز از مبانی اولیه ما و داستانی که باید روایت شود ، ناشی می شود.

MÁDARA خود را از بسیاری از مارک های دیگر متمایز می کند زیرا توانسته است کنترل کامل تولید و تولید خود را حفظ کند. آن فرآیند از ابتدا تا انتها چگونه است؟

همه چیز با یک رویا یا ایده شروع می شود ، و پس از آن تحقیقات گسترده انجام می شود. سپس فرمول ایجاد می شود – انتخاب فعال های کلیدی و تلاش برای عملکرد مطلوب و کیفیت های حسی ، از جمله قوام ، بافت و عطر. تمام محصولات برای اطمینان از حداکثر اثربخشی و ایمنی تحت آزمایشات و آزمایشات پوستی قرار می گیرند.

اگر به سایت تولیدی ما در ریگا ، لتونی مراجعه کنید ، می توانید به طور معمول تور کارخانه ای را طی کرده و تمام مراحل تولید محصول را طی کنید. داشتن دانش فنی ، ظرفیت تحقیقاتی ، امکانات تولید و تیمی متخصص مانند ما به ما امکان می دهد ایده ها و مفاهیم تازه را خیلی سریع پیاده کنیم.

بسیاری از فرمول های MÁDARA از مواد تشکیل دهنده واقعا منحصر به فردی استفاده می کنند. نتیجه نوآوری های مواد تشکیل دهنده خودمان. به عنوان مثال ، قهرمان خط مراقبت از مو GROW ما عصاره قارچ های شمال قاصدک است ، ماده ای که در هیچ جای دیگر پیدا نخواهید کرد. ما به دنبال یک جایگزین طبیعی برای سیلیکون های مصنوعی بودیم که معمولاً در زیبایی های معمولی استفاده می شوند. هدف ما این بود که اثرات مطلوب موهای صاف ، سالم ، براق و قوی را به طور طبیعی ارائه دهیم – و پاسخ در نوک انگشتان ما ، در جنگل های شمال پنهان بود!

پشت مارک - MÁDARA - مواد طبیعی

هنگام ارائه ایده های جدید ممکن است از کجا الهام بگیرید؟

پاسخ این است – همه جا! طبیعت شمالی ، کنجکاوی و لجبازی خودمان ، سایر افراد ، تمایل به ایجاد تغییرات مثبت در جهان و چالش های معاصر که همه ما با آن روبرو هستیم.

در حال حاضر کدام محصول MÁDARA مورد علاقه شما است؟

این قطعاً رژ لب کرم مات Velvet Wear است که مدتها در انتظار آن بودیم و از طیف آرایش MÁDARA ما است. به تازگی توسط مشتریان ما مورد علاقه قرار گرفته و توسط هنرمندان آرایش برای عملکرد ، دامنه سایه و قدرت ماندگار مورد ستایش قرار گرفته است.

کسانی که از پوست خشک و تحت فشار زمستانی رنج می برند ، با کرم SOS + Rich Hydra-Barrier CICA ، که در حال حاضر غنی ترین مرطوب کننده های MÁDARA است ، تسکین خواهند یافت.

همچنین ، ژله کنسانتره Time Miracle Hydra Firm Hyaluron یک موفقیت بزرگ به دست آورده است – این یک مرطوب کننده فوری و برنده جایزه زیبایی ، این مرطوب کننده ژل بدون روغن برای افرادی که پوست نرمال و ترکیبی دارند امتحان کنید.

پشت مارک - MÁDARA - تحقیقات آرایش

مجموعه آرایش MÁDARA جسورانه ، هیجان انگیز و به طور مداوم در حال رشد است – فلسفه دامنه آرایش شما چیست؟

با شروع کار خود در مورد آرایش طولانی مدت MÁDARA ، ما یک چیز را می دانستیم – این یک مجموعه آرایش طبیعی “زیبا اما خسته کننده” دیگر نخواهد بود. آرمان ما این بود که با کیفیت ، رنگهای جسورانه و عملکرد ماندگار برجسته شویم ، در حالی که به ارزشهای اساسی MÁDARA پایبند باشیم. از این رو ، شعار – “من همه هستم”.

آرایش ما به طور هم زمان دارای گواهی طبیعی ، 100٪ گیاهخوار و بی رحمانه است – تثلیث مقدس ، که در واقع یک یافته نادر در بازار زیبایی جهانی است ، بدون به خطر انداختن عملکرد ، جسارت یا قدرت ماندگار.

این کمپین باورهای ما در مورد برابری ، احساس و آزادی بیان را به همراه دارد و به ما منتقل می کند. ظاهری زیبا برای همه مناسب است! بنابراین ، تمام تلاش ما به ایجاد یک مجموعه کاملاً همه جانبه اختصاص داشت که هر رنگ پوست را جشن گرفته و از هر چهره ای تعریف می کند.

پشت مارک - MÁDARA - سلول های بنیادی

برای خوانندگان ما که به جنبه های علمی فرمولاسیون شما علاقه مند هستند: آیا می توانید در مورد فرآیند ابتکاری استفاده از سلول های بنیادی گیاهی در محصولات خود کمی بیشتر بگویید؟

سلول های بنیادی گیاهی حاوی مواد فعال قوی در غلیظ ترین شکل خود هستند. ما در حال حاضر از سلول های بنیادی دو گونه استفاده می کنیم – به دلیل خاصیت ضد باکتریایی ، ارس قهرمان محدوده آکنه ما است ، در حالی که Northern Dragonhead ماده اصلی تولید ضد آفتاب های معدنی SPF30 است که از مزایای جوان سازی و آنتی اکسیدانی برخوردار است.

این مفهوم با همکاری دانشمندان دانشگاه لتونی ساخته شد. سلولهای بنیادی گیاهی در راکتورهای زیستی رشد می کنند و این فناوری نه تنها معاصر و پیشرفته است ، بلکه پایدار نیز هست – برای پرورش این گیاهان به زمین هکتار نیاز ندارید و می توانید از مزایای خارق العاده حتی گونه های در معرض خطر مانند مورد شمال اژدها. در طول مسیر هیچ گیاهی آسیب ندیده است!

از چه راه هایی پایداری در روند کلی MÁDARA نقش دارد؟

پایداری هسته اصلی هر کاری است که ما انجام می دهیم – از انتخاب مواد اولیه گرفته تا تولید ، مواد بسته بندی و سیاست های مسئولیت اجتماعی. فرمول های مراقبت از پوست و آرایش MÁDARA ما دارای استاندارد و طبیعی آلی مطابق با استاندارد بین المللی COSMOS توسط ECOCERT Greenlife هستند. و وقتی از این طریق گواهینامه می گیرید ، پایداری فقط مربوط به خود محصول نیست ، بلکه شامل اقدامات و انتخاب های بی شماری دیگر است که انجام می دهید.

درست است که این یک روند بی پایان است. شما دائما به دنبال راه حل های جدید و راه های بهبود هستید. برای ما ، همیشه این جاه طلبی وجود دارد که صنعت را به چالش بکشد و به جلو سوق دهد. بسیار خوب است که شاهد بودیم شرکتهای متعارف سرانجام اصول و روشهایی را اتخاذ می کنند که مارک های زیبایی طبیعی و تمیز مانند MÁDARA سالها یا حتی دهه ها به آنها وفادار بوده اند.

پشت مارک - MÁDARA - Nordic Feel

چه چیزی در آینده نزدیک MÁDARA نهفته است؟

این بهار همه چیز در مورد پوست روشن و براق خواهد بود! ما در حال آماده سازی برای ارائه دو فرمول هیجان انگیز و توسعه یافته از نظر پوستی هستیم که با استفاده از آن مواد تازه ای برای مراقبت از پوست استفاده می شود که برای بهبود رنگ و بافت پوست استفاده می شود.

آخرین سخنان خوانندگان شگفت انگیز ما را دارید؟

بدون توجه به زمان و چالش ها ، انسانیت و شفقت را مقدم بر هر چیز دیگری قرار دهید. با خود و دیگران صبور باشید. در صورت شک ، به طبیعت روی آورید. نفس کشیدن.

پشت مارک - MÁDARA - مدل حالت

از خواندن این مقاله در مورد MÁDARA لذت بردید؟ برای خبرنامه ما ثبت نام کنید و به روزرسانی ها ، نکات بهداشتی و زیبایی پایدار و پیشنهادات ویژه از فروشگاه ما دریافت کنید – درست در صندوق ورودی شما!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>