هدیه روز ولنتاین: 35 ایده آرایش ، مو و عطر زیبایی

فوریه به معنای واقعی کلمه ماه عشق است. و برخی از هدایا روز ولنتاین، یعنی – برای چه کسی (اما چه کسی؟) نمی داند – مهمانی که عاشقان را در 14 فوریه جشن می گیرد. اما عشق که نه تنها سالی یکبار بلکه در 364 روز باقیمانده باید جشن گرفته شود ، اشکال و جنبه های مختلفی دارد.

این می تواند علاقه به اعضای خانواده باشد ، حرکتی کوچک که برای کمک به دیگران انجام می شود ، نزدیک بودن با یک دوست و مهمتر از همه ، اول از همه دوست داشتن خود است. او درست می گوید گوچی: کوپید ، خدای عشق ، یک جن شیطنت ، از کینه و شوخ طبعی بزرگ است.

غیرقابل پیش بینی ، هیچ کس نمی داند چه زمانی تصمیم می گیرد احساسات را نقض کند ، به معنای واقعی کلمه قلبش قلبش است. اما بیایید با انتخاب ، فکر در این مورد را شروع کنیم 35 محصول زیبایی که به عنوان هدیه روز ولنتاین مناسب هستند، برای کمی آرامش به نام زیبایی.

تم قلب اما نه تنها. زیرا هرکسی نماد عشق را به رنگ شور مجنون نمی کند. بنابراین ، چه کسی با سوزانا تامارو موافق است ، در نظر او کتاب پرفروش برو آنجا که دلت می برد، که “قلب اکنون بلافاصله ما را به فکر چیزی ساده لوحانه ، ارزان می اندازد ، این اصطلاحی است که دیگر هیچ کس از آن استفاده نمی کند” ، فرمول بندی وجود دارد پیشرفته و محصولاتی برای زیبایی موها. عشق معتاددر عوض ، آنها برای انتخاب خراب می شوند ، از ویتامین های قلب شکل گرفته تا جوراب شلواری های قرمز آتشین که سلولیت را بدرقه می کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>