هدایای تعطیلات 2020 (هفته 2) – مجموعه جام مقدس

این بخشش به پایان رسید

پوستی بدون نقص و درخشان … ما پیام های بی شماری از بسیاری از شما دریافت می کنیم که به روش های مختلف ، بهترین راه رسیدن به آنجا را می پرسند. واقعیت این است که راهی کاملا شخصی وجود دارد ، اما همه ما آن را با هم قدم می زنیم. ما در Amazingy بسیار افتخار می کنیم که می توانیم شما را در این سفر همراهی کنیم و در عین حال می خواهیم بدانید که هر پوستی به روش منحصر به فرد خود زیبا و بی عیب است. ما شما و پوست شما را جشن می گیریم ، و اگر شما به کمک نیاز دارید – یا فقط اگر به برخی از زرق و برق های زیستی نیاز دارید؟ و با توجه به این نکته ، برای دور دوم مراسم تعطیلات شگفت انگیز ما ، ما می خواستیم به دو برنده خوش شانس از مجله ، فیس بوک و اینستاگرام این مجموعه “Holy Grail” – یعنی اسانس درمان فعال Vintner’s Daughter & Active Botanical Serum !

در دو مرحله ساده و در عین حال قدرتمند ، Active Treatment Essence و Active Botanical Serum به پوست شما کمک می کنند تا سالم ترین ، با انعطاف پذیری ، متعادل و درخشان تر باشد؟

دختر Vintner ثبت اختراع شده تزریق Phyto Radiance فرآیند جادوی واقعی هر دوی این محصولات ستاره ای است – و نه تنها مواد مغذی کامل پوست را استخراج می کند ، بلکه از کلیه هم افزایی های قدرتمند طبیعت محافظت می کند. پوست شما بلافاصله گیاهان فعال موجود در محصولات آنها را تشخیص داده و آنها را به کار می اندازد – تسریع در قدرت بازسازی ، ترمیم ، روشن کنندگی و سفت شدن آن. و همانطور که بدن شما هرگز از تغذیه مطلوب خسته نمی شود ، پوست شما نیز خسته نخواهد شد؟

مجموعه “Holy Grail” – به صورت یک روال مراقبت از پوست چند مرحله ای اصلاح چند مرحله ای که در صنعت لوازم آرایشی طبیعی به دلیل تأثیرات عمیق فرمول های نوآورانه * مشهور * است:

  • Active Treatment Essence به طور خاص فرموله شده است تا یک درمان ایمن و موثر برای طیف وسیعی از مشکلات پوستی از جمله کمبود آب ، خطوط ریز ، رنگ پوست ناهموار و از بین رفتن قابلیت ارتجاعی باشد …
  • سرم گیاهی فعال رطوبت چند اصلاح کننده ای را ارائه می دهد – از طریق نسبت های بهینه مواد معدنی متعادل کننده ، آنتی اکسیدان های مبارزه با رادیکال های آزاد ، تقویت کننده فیتوسرامیدها ، اسیدهای چرب مغذی و ویتامین های روشن کننده – برای تجدید ، ترمیم ، محافظت و تنش پوست

برای شرکت در مراسم اهدای جوایز ، باید در ما باشید لیست خوب شگفت انگیز! و می پرسید چگونه می توانید وارد آن لیست شوید؟

  1. برای خبرنامه ما ثبت نام کنید
    (در مورد همه تبلیغات فروشگاه ، مقالات مجله ، رویدادهای مشتری و پست های YouTube به روز باشید!)
  2. در نظرات زیر به این سوال پاسخ دهید: آیا هنوز رویه مراقبت از پوست خود را پیدا نکرده اید؟ در غیر این صورت ، احساس می کنید چه چیزی از دست رفته است؟ اگر بله … پس تبریک می گویم! ؟
    (فقط برای اینکه بدانید: ما نظرات را قبل از ارسال روی سایت تأیید می کنیم. همچنین اطمینان حاصل کنید که یک آدرس ایمیل معتبر در آن قرار دهید تا در صورت خوش شانس بودن به شما برسیم!)

هنگامی که شما آن را به ما لیست خوب، این فقط یک موضوع شانس است! ممکن است شانس باشد همیشه به نفع شما ؟

شرایط و ضوابط:
هر کسی که بالای 18 سال سن داشته باشد ، می تواند یک بار (1) بار دیگر به مرحله هدیه وارد شود – متقاضیان خارج از آلمان نیز ممکن است درخواست دهند. از طریق آدرس پست الکترونیکی ارائه شده به برنده اطلاع داده می شود. تعویض کالا با پول نقد مجاز نیست. ما از هیچ یک از اطلاعات شخصی شما برای اهداف دیگری غیر از آنچه در این مقاله ذکر شده است استفاده نخواهیم کرد. هیچ کارمندی از Amazingy نمی تواند به فهرست محصولات وارد شود.

تاریخ پایان: دسامبر 15 ، 2020 @ 23:59

سلام همه فصل ،

تیم شگفت انگیز شما xx

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>