نمایش مد Fendi couture PE 21: زیباترین لحظات زیبایی

کیم جونز با الهام از شیفتگی ابدی او به اولین مجموعه زنان خود برای نمایش مد Fendi couture گروه بلومزبری، که او با رمزهای مزون و با کد خودش مخلوط شده است میراث ایتالیایی ، و با برخی از عناصر الهام گرفته از کارل لاگرفلد.

یک سری از خیاط، شنل و لباس شب با سایه های سایه ای و عاشقانه که در آغوش گرفته شده است دوره های مختلف و ژانرهای ترکیبی – یکی از موضوعات اصلی ویرجینیا وولف اورلاندو. رویکردی که در ریخته گری مشترک و بین نسلی انعکاس می یابد (کیت لیلا گریس ماس، کریستی و جیمز تورلینگتون ، دمی مور و پیشاهنگی ویلیس)

سام مک کایت و لیلا گریس و کیت ماس

© نیکولای فون بیسمارک

سپس ، البته ، وجود دارد مو، و آرایش، اساسی است که به همه این الهام بخشیدن. آرایشگر سام مک نایت او می خواست ایده سیالیت ، هم از نظر زمان و هم از جنسیت را در مدل مو به لطف تغییرات مختلف ایجاد کند نگاه مرطوب.

بلا حدید در نمایش Fendi Couture

© گتی ایماژ

“برای بسیاری از مراجع مو ، ما از عکس های الهام گرفته شده ایم مجموعه بلومزبری“، او می گوید.” Vogue از طریق تلفن “اما ما نمی خواستیم که آنها خیلی” پرنعمت “باشند ، بنابراین ما ایجاد کردیم نگاه مرطوب، گویی که مدل ها از آن متعجب شده اند باران در باغ. موها به نوعی باند واژگون شده شانه می شوند ، اما موها آنقدر مرطوب است که شروع به از بین رفتن می کند. بیش از یک حالت، یا یک نگاه مطالعه شده ، یک لحظه است “.

از جمله سایر عناصر اصلی عبارتند از امواج نرم در جلو برای برخی از مدل ها و مدل ها ، به منظور ایجاد نوعی از هم افزایی از در نبوغو لوازم جانبی گرانبهای مو که با مهره های شیشه ای ونیزی تزئین شده اند. برای نمایش مد Fendi couture ، آرایشگر پیتر فیلیپس او می خواست با بافتهای مرواریدی دور چشم بازی کند و خلق کند لکه های روشن صورت. او می گوید: “همه چیز در مورد رفلکس ها بود.” “نگاهی که بدون خیس بودن مرطوب به نظر می رسید. نگاهی که بیانگر قدرت و شکنندگی است “.

نائومی کمپبل در نمایش مد Fendi Couture

© گتی ایماژ

در مورد تلفیق ژانرها ، فیلیپس مراقب بود که خیلی مصنوعی یا مفهومی نباشد و به جای آن ، یک مورد را انتخاب کند رژ لب قرمز آتشین برای برخی از مردان، و کمی براق برای زنان بسیار طبیعی است. وی توضیح می دهد: “با احتیاط اما زیبا.” نتیجه نهایی شاعرانه و شدیداً احساسی است ، الف حالت مطمئن هستیم که ، جونز را برای فصل های بعدی نیز صادقانه همراهی خواهیم کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>