نمایش مد Dior Couture: کارتهای تاروت و مدل موهای افسانه ای

در این دوره از عدم اطمینان زیاد ، ماریا گراتزیا چیوری تبدیل به کارتهای تاروت برای نمایش مد Dior Couture تابستان بهار 2021 دیور؛ نه تنها برای کمک به پیش بینی آینده ، بلکه برای تحریک تخیل در سراسر جهان رویایی مانند ماوراالطبیعه

البته هدف چیوری استفاده از هر عرشه نبود. در واقع انتخاب کارت های ویسکونتی-اسفورزا در قدیمی ترین عرشه جهان عود کردند قدمت آن به قرن پانزدهم میلادی باز می گردد ، بونیفاشیو بمبو برای دوک میلان این نقطه شروع نمایش مد دیور بود الهام از قرون وسطایی ایتالیا.

داستان این فصل در کوتاه خلاصه ای جان گرفت قلعه تاروت ، کارگردانی شده توسط ماتئو گارونه و در قلعه ای در توسکانی شلیک کرد. دست در دست با قاب رنسانس ایتالیا ، و تعداد زیادی لباس و خرقه دلربا ، انواع مدل موهای خارق العاده ، ساخته شده توسط آرایشگر ایتالیایی فرانچسکو پگورتی، بخشی جدایی ناپذیر از تم این فصل بوده است. Pegoretti ، كه Chiuri به او كارت بلانچ داد تا به او كمك كند تا تعريف كند آرکانا بزرگ، کارتهای اصلی تاروت.

پس از مطالعه تصاویر عرشه ویسکونتی-اسفورزا ، Pegoretti با تعداد زیادی از تیاراهای فلزی با همکاری Atelier Dior، قرار دادن آنها به صورت جداگانه در مدل موهای جمع شده با الهام از رنسانس ، که شامل آبشارهای فر نرم و نان بافته شده است. از جمله تئاترترین شخصیت هایی که زنده می شوند شخصیت های تئاتری بودند پاپسا، که برای آن Pegoretti تیارای پاپ را با برداشت چشمگیر و سه تاج در اندازه های مختلف دوباره کار کرد. آنجا استلا، با تاجی که تمام قوانین جاذبه را نادیده می گیرد ، متشکل از ستاره های نقره ای ایستاده در یک مدل موی نیمه جمع شده است ، جایی که دو فر مهم وجود دارد که شانه ها را نوازش می کند. و هلال ماه، مدل موی باشکوهی که روی کلاه گیس نیمه ماه روی سر مدل قرار می گیرد (با پشتیبانی از یک ساختار فلزی جوش داده شده و پوشیده از چندین کیلو مو) که سه روز کار برای آن صرف شده است.

Pegoretti در مورد ساخت شمایل نویسی صد سالگی و نمادین بودن کارتهای تاروت که به آن متصل هستند ، تصریح می کند: “به لطف لباسهایی که شامل مدلهای خاصی بود و به عکس ، به مرور ظاهر شده اند.” چیرومانزیا. “با وجود این ، همه چیز برای حفظ وحدت ، پایدار بود.” از تئاتری ترین و خارج از این اظهارات جهانی گرفته تا تفسیر اصلی از قرون وسطی رمانتیک و دوران رنسانس ، وسعت بیانیه مو متعلق به همان جهان موازی است – آنها فرار خارق العاده از واقعیت ارائه را تقویت می کنند ، در حالی که الهام بخش خلاقیت بیشتر با کارتهایی هستند که ما روبرو شده ایم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>