ناخن بهار تابستان 2021: 6 مانیکور مرسوم ، مد روز

با مجوز از اینستاگرام – ویترین اصلی روند ویروسی در سال 2021 – گاهی اوقات بهترین الهام بخشیدن به ناخن های بهار تابستان از نمایش های مد حاصل می شود. پر شورترین مثال؟ سیاه قرمز توسط شانل، لاک ناخن قرمز – تقریباً سیاه که لحظه شکوه خود را چند روز پس از خالق خود تجربه کرد ، هایدی موراوتز، مدیر آرایش میسون در سال 1994 ، قرمز بسیار خاصی را با مخلوط کردن دو رنگ برای نمایش مد بهار تابستان 1995 ایجاد کرد. افسانه می گوید که حتی همان مدونا چندین بطری از این لاک ناخن را پس از دیدن در نمایش مد سفارش داد. و داده ها پدیده را تأیید می کنند: یک مورد وجود دارد لیست انتظار آن را تهیه کرده و به یکی از پرطرفدارترین محصولات در تاریخ شانل تبدیل شده است. در حقیقت ، این یک حکایت سینفیل از زمان ناخن های معروف نیز گنجینه دارد اوما تورمان که در داستان عامهپسند آنها با این لاک ناخن ساخته شده اند.

با گفتن این حرف ، و بعد از دیدن اهمیت زیادی که ناخن ها در نمایش های مد داشته اند Haute Couture SS 2021، به این نتیجه می رسیم که این 6 روند ناخن بهاری تابستانی همان مواردی است که می خواهیم این بهار را بدون وقفه بپوشیم.

مانیکور حداقل فرانسوی

موافقم: نسخه مو مرطوب با لوازم جانبی شیشه مورانو که در نمایشگاه Fendi دیده می شود مطمئناً آنها قهرمانان هفته بودند. با این حال باید گفت که حتی حداقل نسخه مانیکور فرانسوی که بدون شک یکی از آن گرایش هایی است که همه ما از آن استفاده کرده ایم. این یک راز است؟ حاشیه “کلاسیک” نازک و سفید روی لبه است اما خیلی بیشتر روی ناخن ها اعمال می شود کوتاه و مربع، مناسب برای همه *.

© Daniele La Malfa / با مجوز از Fendi

زنده باد لاک ناخن سفید

ما قبلاً در مورد مزایای آن صحبت کرده ایم برخی از رنگ ها برای اثر لیفتینگ روی دست ها – تن های شفاف صورتی و سفید با قدرت جوان سازی نوری انگشتان و شرکت – و 2021 روند را تأیید می کند. در واقع ، این تفاوت های ظریف است که توسط آنها انتخاب شده است پیتر فیلیپس و تیم آرایش دیور او، که بر روی ناخن های طبیعی تمرکز کرده اند که فوق العاده قادر به جوان سازی ظاهر دست هستند. اتفاقاً ، راز این را خود فیلیپس گفت مانیکور برهنه یک لاک ناخن برجسته از خانه بود: دیور ورنیس موگوت.

قرمز ، قرمز ، قرمز

کلاسیک هایی که هرگز نمی میرند و مورد تأیید هستند لیندا کانتلو و تیم آرایش جورجیو آرمانی پریو او. قرمز ، هنگامی که با ناخن های کوتاه و مربعی جفت شود ، ابدی است ، اما به نظر می رسد این بهار / تابستان 2021 لحظه شکوه خاص خود را خواهد داشت. بعلاوه ، اگر در نظر بگیریم که نگاه زیبایی این نمایش از داستان الهام گرفته شده است کاخ اورسینی همه چیز معنای بیشتری (و عاشقانه) به خود می گیرد.

© با مجوز از Armani Privé

نسخه افراطی مانیکور فرانسوی

می دهد اسکیاپارلی همه چیز افراطی ، زیبایی شناختی ، هنری و تحریک کننده است. بنابراین ، مانیکور فرانسوی پیشنهادی باید از این مشخصات برخوردار باشد. از این رو بازگشت از ناخن های XL ، به شکل بادام ، و در رنگ های برهنه.

© با مجوز از اسکیاپارلی

© با مجوز از اسکیاپارلی

ناخن های طبیعی (اما فوق العاده براق)

مانیکور ژاپنی، یکی که هدف آن تأکید بر درخشش طبیعی ناخن است ، یکی از روندهای سال 2021 است. بیایید به آزمایشات مراجعه کنیم: مارک جدید آلبر الباز ، کارخانه AZ ، همچنین در نمایش Haute Couture بهار تابستان 2021 برای حداقل ناخن ها شرط بندی کرده است که فقط با یک لمس افزایش یافته است درخشش، نوعی که ما در اوایل دهه 2000 به طور مداوم از آن استفاده کردیم.

© با مجوز از AZ Factory

مانیکور سه بعدی

اینکه مانیکورهای اکریلیک در حال روند هستند چیز جدیدی نیست. پرسیدن برای روزالیا، که در آخرین ویدئو خود با بیلی الیش (فراموش خواهید کرد) ، باعث محبوبیت بیشتر آنها شد. به نظر می رسد که مد بالا نیز عاشق این روند شده است. ما آن را در نمایش مد از آیریس ون هرپن، با مانیکور 3D شکل اسوسکلترو firmata Eichi Matsunaga.

© Gio Staiano / با مجوز از آیریس ون هرپن

این مقاله قبلاً در Vogue.es

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>