موهای فر مانند داشتن کامل و مشخص با برش ها و روش های درمانی

من موی مجعد من عنصری از “تنوعمفهومی که از آن دنیای زیبایی الهام گرفته شده است تا همه زنان را نشان دهد و جشن بگیرد ، هر کدام با ویژگی خاص خود و منحصر به فرد بودن. و موهای فرفری از ویژگی هایی است که شایسته تقویت است. علاوه بر این ، همه آنها یکسان نیستند ، انواع مختلفی وجود دارد ، “تنوع” با نیازهای مختلف که بر اساس آنها یک ظاهر طراحی شده و برش را انتخاب می کنید.

آنچه موهای فر نیاز دارد

“موهای فر نیاز به آبرسانی اضافی آنها به نگهداری نیاز دارند ، اما وقتی سالم و کاملاً مشخص باشند لباس زیبایی می پوشند ، یک عنصر زیبایی بسیار مورد توجه هستند “، توضیح می دهد ماریو فیریول، مدل مو Wella و صاحب سالن Firriolo با دو مغازه در قلب تورین. “ماریو بود یکی از اولین ایده های سالن چند منظوره در ایتالیا ، جایی که زیبایی ، زیبایی و مد برای تأمین همه نیازها مکمل یکدیگر هستند.

برای ماریو Firriolo the زیبایی خلاقیت است. دشمن استاندارد سازی ، پیش درآمد سبک ها و مدهای آینده ، با لمس خود موفق می شود جذابیت و شخصیت هر زن را به حداکثر برساند. از طریق هم افزایی تکنیک ، نوآوری و اشتیاق خلاق ، به هر چهره روشنایی می بخشد.

“اجازه دهید خود را با قدرت موهای فرفری اغوا کنید ، به لطف حجم و تنوع آنها ، می توانید ظاهری کاملاً انفجاری ایجاد کنید”.

درمان از آغاز می شود قطع كردن: “من توصیه می کنم بیش از حد آنها را قطع نکنید زیرا خطر تغییر حجم و نسبت را دارید. من شخصاً عاشق لمس موهای فر در تمام تراکم آنها هستم ، به همین دلیل ترجیح می دهم برش های با طول متوسط ​​را داشته باشم. پوشیدن شلوارک سخت تر است و به نگهداری زیادی در خانه نیاز دارد. ” رنگ کاربرد خاص خود را دارد. “برای دستیابی به اثرات روشن کننده مختلف ، بهتر است موها را به قفل های بزرگ تقسیم کنید و مهم است که فقط قسمت های انتهایی آن روشن نشود ، زیرا در اثر ایجاد لکه های ناخوشایند خطرناک هستید.”

برای فرهای مجلل ، تفاوت در این استمراقبت از مو. “هدف از حالت دادن موهای فر به طور خلاصه می تواند در موارد زیر باشد: هیدراتاسیون ، از بین بردن موخوره ، درخشش و تعریف. بله برای تهویه مطبوع در موهای خشک شده با حوله برای آبرسانی و رسم شکل حلقه. برای صاف کردن بافت ، محصول را با دست خود بمالید و سپس مو را با پخش کننده خشک کنید. در ابتدا توصیه می کنم قفل ها را برای فشردگی لمس نکنید ، وقتی فرها شکل گرفتند ، سپس با کمک دستانم تعریف را کامل می کنم “.

برش مناسب با توجه به نوع جوجه تیغی

موهای فر در متفاوت است تراکم ، ضخامت و بافت. ماریو می گوید: “این برش با در نظر گرفتن این خصوصیات که به آنها نیازها و سبک هر زن اضافه می شود ، تعریف شده است.”

فرهای خوب: “در مورد این نوع خارپشت حاشیه ، مانند یک جفت با یک برش متوسط. حاشیه ، به حالت طبیعی باقی مانده ، به صورتهای بسیار کشیده و زاویه دار حالت گرد می دهد “.

مدل میکا آرگاناراز.

© بنت راگلین

فرهای بسیار متراکم: “این فرهای با بافت آفریقایی است ، مانند موهای تینا کوناکی. در این حالت حاشیه غیرقابل کنترل می شود ، من ترجیحاً یک برش با طول متوسط ​​و مقیاس کم را توصیه می کنم تا حجم زیادی از ریشه و گردی بیش از حد اشکال نداشته باشد “.

فرهای متراکم: “این نوع خارپشت باید سبک شود. ما از روش سه تایی استفاده می کنیم ، اما با اعتدال ، زیرا موهای بسیار نازک احتمال چروک شدن دارند “.

موی چتری “همانطور که گفتیم ، این امر در موهای ریز ، اما در موهای معمولی نیز خوب به نظر می رسد. یک مثال عالی ، برش گرتا Ferro بازیگر زن است که یک باب با موی چتری پوشیده است. بهترین باب برای موهای فر در پشت کمی کوتاهتر و در جلو بلندتر است ، به طوری که رشته ها هرگز به بالای چانه نمی رسند “.

© استفان کاردیناله – کوربیس

محصولات برای موهای فرفری:

مواد مغذی مومیایی کردن کرلیکسیر. یک مومیایی مرطوب کننده سبک ، ایده آل برای موهای فرفری که مدیریت آن دشوار است.

موسیقی Eimi Boost Bounce Mousse. موس تعریف 72H: تعریف می کند ، روشنایی و حجم می دهد. ایده آل برای کسانی که می خواهند یک پایان با اثر حجم دهنده داشته باشند.

اسپری سباستین Twisted Curl Reviver. به لطف مجموعه Flexi Alg which که قابلیت ارتجاعی ایجاد می کند ، لمس نهایی برای پرش کردن موها.

ژل Eimi CurlShaperCrema. برای به دست آوردن یک حلقه ترد و حجیم.

شامپو NUTRICURLS Waves. سولفات آزاد برای بافت سبک تر.

ماسک حلقه ای موج های مغذی. تغذیه ای فشرده برای تنظیم امواج و فرها با اثر ضد وز.

کرم ذره بین سباستین توئیستر کرل. این فرها را بدون سنگین کردن ، تعریف می کند. Flexi Alg ™ Complex با اثر موخوره مبارزه می کند.

NUTRICURLS شامپو فر. فرها را با اثر ضد وز مرطوب می کند.

نرم کننده حلقه موج NUTRICURLS – رسیدن به سبک و دست زدن فقط 30 ثانیه طول می کشد. این یک عمل فوری ایده آل برای همه موهای موج دار و موج دار است که به مهار سبک نیاز دارند.

ایمی تازه. اسپری احیا کننده برای موهای فرفری و دارای اثر ضد وز.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>