مزایای دوش آب سرد: درست و غلط

دوش آب سرد چه فوایدی دارد؟ آیا واقعاً می تواند راه حلی برای احساس خوب و شاد بودن باشد؟ به نوعی بله ستارگانی مانند لیدی گاگا میراندا کر، و همچنین توسط ورزشکاران حرفه ای و ، چندین دهه پیش ، توسط افسانه سینما کاترین هپبورن ، دوش آب سرد نشان دهنده یک مهم است آیین سلامتی، با اثرات آبشار مثبت ، هم در بدن و هم در ذهن مشاهده می شود. علم نیز به این موضوع علاقه مند شده است “دوش درمانی”: تحقیق استرالیایی که توسط پوست شناس استفان شوماک، به مدت سی سال در راس کلینیک پوست سیدنی سیدنی ، نشان داده است که چه باید کرد دوش گرفتن یک دقیقه در روز با آب سرد این نه تنها یک استراتژی احیا کننده کامل برای کسانی است که احساس خستگی و بی احساسی می کنند ، بلکه ثابت می شود که یک a است برای همه کسانی که از درماتیت رنج می برند ، سلولیت ه آکنه. ما تصمیم گرفتیم کمی تحقیق در مورد دوش آب سرد انجام دهیم.

چرا درمان دوش آب سرد ارزش آزمایش دارد

به گفته درمانگران آبگرم از تفرجگاه دولومیت سیپریانرهاف، بخشی از مدار Belvita Leading Wellnesshotels ، “ایده آل این است که هنگام دوش گرفتن ، جت های جایگزین آب سرد و گرم. در واقع انجام این کار باعث تحریک افراد می شود واسکولاریزاسیون بافتهای پوست، گردش خون و متابولیسم را فعال می کند ، به تونر شدن پوست کمک می کند و به روشی عمیق تر ، تصفیه ارگانیسم، زیرا دفع سموم و مایعات اضافی را تسریع می کند. به همین دلیل است که ، در میان سایر مزایای دوش آب سرد ، یکی نیز وجود دارد کاهش سلولیت و رکود آب. یک مزیت بسیار قابل توجه در مواقع شیوع همه گیری؟ با دوش آب و هوای سرد که می روید تقویت دفاع ایمنی“مجدداً ، از آنجا که همه ما بسیار استرس داریم ،” باید گفت که دوش سرما باعث خلق و خوی خوب می شود ، و علائم اضطرابی و افسردگی را خنثی می کند.

دوش آب سرد: نکاتی برای استفاده

کارشناسان Cyprianerhof ادامه می دهند: “توصیه به خصوص در این ماه های زمستان این است که به محض بیدار شدن ، در ساعات اولیه روز، بدیهی است که روزه باشد. دوش آب سرد که صبح می خورد یعنی احساس نشاط و مقاومت بیشتری داشته باشید، هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی. اگر می خواهید دوش آب سرد بگیرید در عصر ، بهتر است خود را به جت های آب سرد محدود کنید پا، گوساله ها و ران ها، اجتناب از قسمت بالای بدن. در این حالت ، مزایای آن عمدتاً ضد خستگی و تقویت کننده است ، اگر ساعات طولانی را در PC یا ایستاده نشسته باشید بسیار قابل تقدیر است. برای بهینه سازی اثر فوق العاده تحریک کننده و محکم کننده دوش درمانی سرد، به یاد داشته باشید یکی پس از دوش گرفتن کرم بدن بر اساس کافئین ، جلبک دریایی ، رزماری و / یا آرنیکا: پوست پوست پرتقال به یک حافظه تبدیل می شود و با پوستی صاف و فشرده احساس سبکی خواهید کرد “.

در زیر می توانید 10 محصول عالی را برای ترکیب با دوش آب سرد پیدا کنید

کرم بدن لاغری Defence Body ReduxCELL همچنین برای پوست های حساس توسط BioNike

کرم Crio Sinergia و اسپری ضد سلولیت اثر سرد با قهوه سبز توسط L’Erbolario

اثر لیفتینگ ضد سلولی Cryo-Gel اثر فوری سرماخوردگی با فرمول افزایش یافته Collistar

کرم بدن و لیفت Vinosculpt di Caudalie

Slim 7 Nights “Natural” برای پوست های حساس توسط Somatoline Cosmetic

ژل تخلیه Cold Effect برای پوستهای لطیف با استویا و ماته توسط GEOMAR

کرم سلولیت چیلی Biofficina Toscana

اسپری اکسپرس تونیک گردش خون با 17 روغن ضروری پورسانتیل

Slimming Body Treatment DUO Intensive Night Cream Guam Algae

کرم گل سلولیت با گل و لای شدید تخلیه ETEREA

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>