مدل موی بلند برای بیش از 50 سالگی: از مونیکا بلوچی تا نائومی ستاره ها برای کپی کردن

اعتراف می کنم ، من قربانی کنوانسیون هستم. علی رغم عشق بی نهایت من به کوتاه شدن موهای بلند – که من با افتخار آوردم ، در نسخه شر، برای سالها – من اخیراً می خواستم با XXL خداحافظی کنم. دلیل؟ با خودم گفتم: “تو دیگه دختر نیستی”.

و گرچه اکنون روزهای خوبی را با روز جدید من سپری می کنید کلاه ایمنی (به خصوص وقتی که صحبت از خشک شدن یال “کاهش یافته” به اندازه 40 سانتی متر باشد) یا من این واقعیت را تأمل می کنم که این فکر ، و همچنین برون مرزی ، با هیچ اثبات ملموسی پشتیبانی نمی شود. چرا خلاصه که گفت که در یک سن خاص ، بگذارید بگوییم بعد از “در” ، شما باید یک اصلاح مو که از شانه ها فراتر می رود؟ این می تواند برای کسی درست باشد به عنوان مثال ، شارون استون ، از این طریق کوتاه ، بسیار زیبا به نظر می رسد. اما طبق معمول ، قوانین مناسب همه نیستند و مهمتر از همه ، استثناهای شگفت انگیزی دارند.

در واقع ، اگر من به برخی فکر می کنم ستاره، اما من به خوبی می توانم از شما دوستان شگفت انگیز مادرم نام ببرم ، من می توانم به موارد متعددی از زنان فکر کنم که نه تنها برازنده سن اما آنها همچنین این کار را با حمل متر مو با خود انجام می دهند.

بیایید به عنوان مثال جنیفر آنیستون ، سارا جسیکا پارکر ، نیکول کیدمن: همه آنها بیش از نیم قرن پیش متولد شده اند و نمونه های عالی و الهام بخشی از آنها هستند کوتاه کردن موهای بلند برای بیش از 50. باور نمی کنید؟ به گالری زیر نگاه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>