مداد سیاه برای قسمت داخلی چشم: نحوه ایجاد آن برای مدت طولانی دوام دارد

ما به عبارت بدون اصطلاح آرایش برمی گردیم. البته ما در مورد مداد چشم سیاه صحبت می کنیم ، اما این بار با یک نکته دیگر: مداد چشم داخلی سیاه. این کار برای جلب توجه ، حتی زیر نقاب ، و به معنایی خاص برای شکستن آن مینیمالیسم است که ما را در سراسر سال 2020 متمایز کرده است. مداد سیاه نوعی ظریف عصیان است، همچنین برای افزایش شدت نگاه در داخل پوشیده می شود.

تصویر ممکن است حاوی: مو ، انسان ، شخص ، لباس ، پوشاک و صورت باشد

اگر به آن فکر کنید این تنها ترفندی است که قادر به انجام آن است تغییر دادن شکل چشم – هر شکلی که دارید – و برای ایجاد حالت ظاهری حتی بیشتر احساسی که می تواند سایه بکشد ، سایه هایی برای کسانی که سایز کوچک دارند ، یا اثر می تواند کمی باشد لبه دار، با یک خط واضح و کامل که کشیده می شود.

نکته مهم این است که با تناسب بازی کنید ، بدون اینکه آن لمس متمایز نهایی را فراموش کنید ، که اکنون امضای سبک هر آرایش است. بنابراین مداد سیاه به ابزار اساسی جدید تبدیل می شود. انواع مختلفی وجود دارد ، از رنگدانه فوق العاده گرفته تا کاژال ، از نرم تا گرفته شده ضدآب: ما انتخاب کرده ایم 10 مداد چشم در گالری امتحان کنید. همه متفاوت اما با یک هدف: استفاده از مداد چشم داخلی سیاه ، داشتن ظاهری جسورانه ، قدرتمند ، به طور خلاصه فراموش نشدنی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>