فشن شو والنتینو: چگونه می توان آرایش و مدل هایوت کوت را در 5 دقیقه از نو ساخت

“زنان ، مردان: طبیعی ، مایعات” این ها یادداشت های نمایش مد است که با مجموعه Haute Couture بهار تابستان 2021 همراه است والنتینو. چهار کلمه ای که بیانگر حالت نه فقط لباسهای ایجاد شده توسط مدیر خلاق پیرپائولو پیچیولی بلکه زیبایی آندروژنیک است که آنها را همراهی می کند.

موها باسن را لمس می کنند و با آن حالت می گیرند لمس طلای پر زرق و برق (هرچند گاهی اوقات ، تمام صورت با آن پوشیده شده است) هم در مدل ها و هم در مدل ها.

او تلفنی توضیح می دهد: “ما در مورد آندروژنی و روان بودن زیبایی صحبت کردیم.” گیدو پالائو، آرایشگر e کمک کردن ویرایشگر زیبایی در هر Vogue. “ظاهر زیبایی برای زنان و مردان مشابه بود: به عنوان مثال ، یک مدل با وجود داشت موهای بلند اضافی و نسخه زنانه او وجود داشت. همانطور که یک دختر با برش نیز وجود دارد فوق العاده کوتاه با همتای مرد خود. مفهوم موجود در پشت آن روان بودن مو بود بی جنسیت” با الهام از آن نوع دختر باحال ، بی تفاوت، با موهای بلند که وقتی آنها را در خیابان می بینید ، باعث می شود سرتان را برگردانید تا به آنها نگاه کنید ، مدل های مو “ارجاع” نبودند بلکه نوین، ساده و پیچیده است. پالائو می گوید: “نگاهی که حاوی بسیاری از ویژگی های مهم پیرپائولو بود.”

این درمورد بدست آوردن نتیجه ای ساده ، بدون عوارض غیر ضروری بود. برای این منظور ، پالائو از “پسوندها فوق العاده طولانیکه آن را به موهای مدل های نمایش والنتینو استفاده کرد ، همچنین شامل نوارهای بافتنی برای کسانی که قبلاً آنها را به طور طبیعی داشته اند. سپس روی نوک ها کار کرد و آنها را با تیغ نازک کرد. “من خیلی می خواستم سبکی در انتها مثل موهای کودک ، می دانید؟ آنها صاف ، لرزان و کرکی هستند ”.

به عنوان یک قاعده ، در نمایش های مد ، حتی آن ظاهر به نظر می رسد که به شدت ظاهر می شود کم کلید در واقع آنها به ساعت ها آماده سازی نیاز دارند. با این حال به نظر می رسد این باشد واقعاً آسان “آنها به سادگی هستند موهای تمیز و تازه شسته شده. سپس من از سشوار با کیفیت ، برس استفاده کردم و موهایم را به طور عمده در لایه بالایی صاف کردم. من از هیچ محصولی استفاده نکرده ام ، فقط یک چاشنی کوچک النت به نکاتی برای رفع موهای وز شده هر چه ساده تر باشند ، بهتر »، او می گوید. در پس زمینه چنین فضایی مجلل و مجلل ، سادگی تأثیر بیشتری داشت.

© Andre ‘Lucat – عکاسی AndreKina

برای حمایت ازنگاه مو از پالائو به نام طبیعی بودن ، آرایشگر پت مک گرات او چهره های بازیگران را ، هم مدل و هم طلاکاری کرد. در اینجا این نقل قیمت 2015 بود که “مادر آرایش” اولین محصول خود را وارد بازار کرد – طلای 001 (یک سایه چشم طلای شاه میداس که رنگدانه زیادی دارد) در باغ پاریس تویلری با موفقیت چشمگیر. در سال 2021 ، مک گراث دوباره به طلا بازگشت ، و آن را در نسخه پاشید زرق و برق، در بعضی موارد در کل صورت ، و در موارد دیگر به شکل میرایی و C در اطراف چشم و شقیقه ها.

“آرایش نشان دهنده ترکیبی از مینیمالیسم و ​​جو از است لی بووری در حالت Haute Couture! “، McGrath اظهار نظر می کند. “پوست تمیز و تمیز است ابروهای تعریف شده به روشی طبیعی سپس دکوراسیون وجود دارد طلا که می تواند در کل صورت گسترش یابد یا به نکات محرمانه محدود شود. و در آخر ، لمس های فلزی ”.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>