فرم های صورت: نحوه تقویت آنها با آرایش مناسب

بیضی ، الماس ، گرد ، قلب ، مربع ، کشیده یا مستطیل: اشکال صورت آنها شایسته هستند با آرایش مناسب تقویت شوند. برای این منظور باید مناسب ترین تکنیک های آرایش را برای هر صورت درک کنید ، تا از مجازات نقاط قوت آن جلوگیری کنید و برعکس ، تأکید بر نقص آن. در اینجا ترفندهای پیشنهادی و اشتباه نکردن. اما ابتدا از خود بپرسید: کدام یک از فرم های صورت من است؟

صورت بیضی شکل

متناسب ترین شکل از همه ، زیرا کمی به گونه ها باز می شود و سپس به طور هماهنگ در اطراف چانه سفت می شود. آن را با سرخ شدن، تا با برس بزرگ در برجسته ترین نقطه گونه ها و همچنین روی شقیقه ها به مقدار کم پخش شود. حتی باید چشم ها را در پیش زمینه قرار داد ، سایه چشم تیره روی پلک متحرک ، آن را با سایه روشن تر به خارج مخلوط کنید.
اشتباه نکردن: زاویه دار بودن را برجسته نکنید استخوان گونه.

Viso ovale ، بیا جنیفر لارنس

© جون کوپالوف

صورت الماس

استخوان گونه پهن و فک باریک اما کشیده. این شکل صورت با تغییر اندازه استخوان گونه و گشاد شدن شقیقه ها افزایش می یابد. کار با a کانتورینگ روی استخوان های گونه ، رژگونه را از بالا و پایین استفاده کنید. سپس با ادامه دهید زیربنای سبک دور چشم، زیر بینی و چانه و پیشانی.
اشتباه نکردن: استفاده کنید رنگ خیلی قوی روی چشم و لب.

صورت الماس ، مانند اما رابرتز

© فریزر هریسون

در اینجا ارتفاع و عرض با هم منطبق هستند. برای تعریف بهتر آن ، باید با آن بازی کنید چراغ و سایه. فک را تیره کنید ، از استخوان گونه به صورت افقی شروع کنید. در عوض ، منطقه معبد را سبک کنید همیشه ابروهای خود را به سمت بالا شانه کنید. در آخر با رژگونه ساده شوید ، آن را از بالا به پایین پخش کنید.
اشتباه نکردن: آوردن ابروهای خیلی ضخیم.

صورت گرد مانند Elle Fanning

© گرت کاترمول

چهره به قلب

صورت است مثلث معکوس، با پیشانی گسترده و بینی برجسته مشخص می شود. به همین دلیل است کانتورینگ، در قسمت جانبی پیشانی و روی استخوان گونه. در زیر ، با برجسته کردن ادامه دهید تا آنها را برجسته کند. لب ها را برجسته کنید، در حالی که روی چشم ها فقط سایه های روشن را اعمال می کنید.
اشتباه نکردن: سرخ شدن و چشمانت را بزرگ کن.

چهره به قلب ، مانند اسکارلت جوهانسون

© استیو گرانیتس

صورت مربعی

فک، برای این شکل صورت ، همان عرض چانه و شقیقه ها است. قرار دادن آن بسیار مهم خواهد بود چشم ها را برجسته می کنم ، بزرگ کردن آنها همچنین با پرپشت کردن ابروها ، و ساده شدن برآمدگی چانه با انجام a کانتورینگ با کمک یک زمین مات نیز در استخوان گونه. در قسمت برجسته ترین گونه ، رژگونه را در حرکات دورانی بمالید.
اشتباه نکردن: یک آرایش خالی از نور و سایه ایجاد کنید.

صورت مربعی ، مانند آنجلینا جولی

© گرت کاترمول

صورت کشیده

شکل کشیده می تواند ویژگی های تبدیل شده به جهت عمودی برای این مهم است که صورت را به صورت افقی بزرگ کنید ، نسبت ها را کوتاه کنید و حتی بزرگتر شوید روشنایی. برای تقویت آن ، به ابروها حالت بال خمیری دهید ، ناحیه استخوان گونه و آن را که از چشم به شقیقه ها می رود روشن کنید و چانه و خط مو را تیره کنید. Bello همچنین اثر سرخ شدن، گسترش از مرکز گونه ها، آن را به سمت گوش ها محو می کند.
اشتباه نکردن: اریب درست کردن

صورت بلند ، مانند سارا جسیکا پارکر

© والتر مک براید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>