عطر Louis Vuitton – Ètoile Filante عطر جدید است

تصور کنید نیمه شب آفتاب را می بینید، گویی یک ستاره در حال تیراندازی است که بر آسمان تسلط دارد. عطر جدید لویی ویتون، از مجموعه عطرها ، این همه این است و حتی بیشتر.

عطر ساز کمپوستا a Grasse dal master ژاک کاوالیر بلترود، iletoile Filante ادای احترام به سفر حواس و شهد گرانبها استاسمانتو. گویی ستاره ای در حال رقص است ، در هجوم دیوانه وار خود برای روشنایی آسمان ، شادی و خوشحالی را گسترش می دهد. انگار که خلاصه دعوت از درخشش بعد از این دوره تاریک

برای گرفتن این نور ، بلترود عمدا مورد احترام ترین گل در شرق دور را انتخاب کرد ، لوسمانتو که از نظر کودکی از نظر او یک خاطره بویایی است. “این اولین چیزی است که من در 11 سالگی در کارگاه پدرم در گراس یافتم. بوی فوق العاده آن و نام آن که به فرار اشاره دارد ، بلافاصله مرا تحت تأثیر قرار داده و مجذوب خود کرده است “، توضیح می دهد استاد که در سفر به چین ، در راه رسیدن به این گل ، اشتباه کرده است.

iletoile Filante توسط لوئیس ویتون

“در گرگ و میش روز ، عطر معلق در هوا در اطراف گل ایستاده است دلت و منحصر به فرد ، جایی که رایحه های osmanthus و magnolia مخلوط می شوند. این عطر من را به شدت تحت تأثیر قرار داد ، ترکیب این دو عنصر ارائه شده توسط طبیعت به نظر من واضح بود “.

رویای عطر ساز امروز به واقعیت تبدیل می شود. برای اولین بار osmanthus سلطان این عطر Louis Vuitton می شود ، عنصر اصلی نمره ای که تمام شکوه آن را نشان می دهد. برای کسانی که نمی دانند ، osmanthus ظرافت های طبیعی زردآلو میوه ای و توت سیاه را که به آن می بخشد محصور می کند شیرینی، مانند پوست هلو لطیف است.

Belletrud سپس یک گل یاس Grasse استخراج شده با CO2 ، منحصر به فرد اختصاص داده شده برای Maison Louis Vuitton ، اضافه می کند تا تمام گل و خاصیت مخملی آن را تقویت کند ، با نت های سبک توت فرنگی خورشید رسیده. و در اینجا ، تابش در تماس با جوهر ماگنولیای چینی به اوج می رسد. “یک نمونه کامل از خنکی گل ، سرشار از کنتراست ، پر جنب و جوش ، سرسختی فوق العاده. عنصری که باعث لبخند شما می شود “. با عجله و حساسیت پوست را تزریق می کند ، مثل اینکه یک پوست باشد فوت کردن، دمیدن نهایی ، یک آغوش دلخواه ، به لطف مشک سفید پوششی که گلها را با حجاب نرمی پوشانده و پوست را نوازش می کند. و زیبایی در ناب ترین شکل آن.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>