زیبایی تجارت الکترونیکی: انقلاب خرید مراقبت از پوست

اگر در را ببندید ، درگاهی باز می شود. این شعار لوازم آرایشی در همه گیر شدن کامل بود: از مارس 2020 تا امروز ، در پاسخ به تعطیلی، سیستم عامل های تجارت الکترونیک، خود را نه به عنوان فروشگاه های دیجیتال ساده ، بلکه به عنوان انجمن که در آن می توان ارزشها و علاقه ها را به عنوان مکان سرگرمی و سرگرمی به اشتراک گذاشت ، یا به عنوان وبلاگی از متخصصان برای مشاوره و اطلاعات درخواست کرد.

“اگر از ژانویه تا ژوئن سال 2020 فروش آنلاین در ایتالیا ثبت نام کردند + 38،8٪، تنها رقم مثبت برای مصرف ، در پایان سال تخمین زده می شود رکورد متوسط ​​افزایش 35٪ “او توضیح می دهد اریکا آندریتا، شریک Pwc Italia. “مارک های طاقچه ، کسب و کار خود را دیده اند که درآمد آن دو برابر و بیشتر شده است ، به ویژه در بازارهای بزرگ مانند ایالات متحده یا بازارهای بسیار نظارتی مانند ژاپن و کره جنوبی.”

با ناتوانی در حرکت ، ما یاد گرفته ایم سفر در شبکه، روی صفحه کلیدهای رایانه یا تلفن های هوشمند حرکت می کنند. و آنچه در یک آدرس IP یافت می شود به اندازه یک آدرس فیزیکی تعجب آور است. برای باور کردنش ، فقط از بوتیک سه بعدی از شارلوت تیلبری، با مراحل مجازی و کاتالوگ های تعاملی.

یا درخواست دسترسی به منطقه VIP از انجمن عطرها، کمی سایت و کمی کلوپ برای دوستداران عطر ، که جعبه های Discovery و کتاب های سخت یافتنی را ارائه می دهد. سپس کسانی هستند که پس از سالها ورود مارک های تجاری خاص به فروشگاه ها ، تصمیم می گیرند که وقت آن رسیده است که با فیلم و راهنمایی در اینستاگرام به مردم نزدیک شوند.

من هستم پائولو روزلی و همسرش ویتالیا. آنها با هم در مورد محصولاتشان که با 5 معیار انتخاب شده اند: کیفیت بالا ، فرمول ها تمیز، اثربخشی ، بسته بندی طراحی ، قصه گویی از رمان مانند عطرهای مولکولی اجسام فرار، شمع های سرامیکی از بیورک و بریس و مواد آلی تازه از Nuori (Discover-beauty.com).

دو نمونه دیگر از انعطاف پذیری هستند مارسیا کیلگور و جانین کنیزیا. اولین مورد انقلابی در دنیای تجارت الکترونیکی آرایش با Beautypie.com است که با اجازه خرید مستقیم از سازنده ، واسطه ها را از بین می برد. دوم ایجاد MuseandHeroine.com ، جامعه خرید از زیبایی پاک گسترده تر از اروپا: جانین توضیح می دهد: “این یک راهنمای پذیرش یک سبک زندگی جامع است.” “من که وسواس زیادی درمورد انقلاب اکولوژیکی و مارک های نوظهور در سراسر جهان داشتم ، می خواستم شما را به زندگی سالم ، شاد و غیر سمی ترغیب و تشویق کنم.” سرانجام ، Noorbeautyshop.com تازه متولد شده و تمام ایتالیایی ها هستند: 50 مارک Clean Beauty از آفریقای جنوبی تا ایرلند. یک سفر مجازی خوب.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>