رنگ چشم Gressa – پشت و حتی بهتر!

رنگ های چشم Gressa Skin دوباره به حالت شگفت انگیز بازگشتند! و نه تنها این – نام تجاری لوازم آرایشی طبیعی دامنه Eye Tints خود را به 12 تن طولانی مدت افزایش داده است. هنگامی که برای اولین بار در سال 2017 رنگ چشم را از Gressa Skin دریافت کردیم ، شما را با رنگ ها آشنا کردم برنز & طلایی در یکی از دفترهای دفتر من. اما از آنجایی که بازخورد دریافت کردیم که رنگ چشم خیلی زود خشک می شود ، در آن زمان تصمیم گرفتیم که بهتر است آنها را از محدوده خود خارج کنیم.

پوست گریسا - رنگ چشم - برنز و اورئو
رنگ چشم Gressa در Bronce و Aureo

امروز به جلو حرکت کنید ، و نام تجاری فرمول Eye Tint خود را به خوبی تنظیم کرده است تا ما – و شما نیز! – می تواند از خامه سایه چشم برای مدت طولانی تری لذت ببرد. این از یک طرف ، به لطف گلدان هایی که سایه چشم در آن قرار دارند ، ساخته شده از شیشه میرون سیاه است. این تضمین می کند که محصولات دوام بیشتری خواهند داشت. اکنون می توانید به راحتی با انگشت خود روی مژه های 100٪ طبیعی و وگان قرار بگیرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>