رنگ مو 2021: 5 روند برای کپی کردن

این سال مناسبی است که به شخصیت خود شخصیت نیز می بخشد رنگ مو 2021 دو گرایش غالب ، متضاد اما مکمل وجود دارد: رنگهای نگهداری شده ، طبیعی است که نیازی به نگهداری زیاد ندارند زیرا در مواقع عدم اطمینان بهتر است گزینه هایی را انتخاب کنید که ایمنی را منتقل کنند و برعکس ، تفاوت های ظریف جسورانه ای که به تمایل به تغییر روحیه های بی قرار پاسخ می دهند.

نکات برجسته معکوس

روندی که مستقیماً از TikTok ، پلتفرم اجتماعی ناشی می شود و در آن آزمایش می کنید و از نظر زیبایی جسارت بیشتری دارید. عکس های برجسته معکوس“، کسی حتی آنها را صدا می کند “نکات برجسته تیز”، نسبت به روشنایی سنتی نیاز به نگهداری کمتری دارد. بهترین روش برای به دست آوردن این رنگ مو که تمام نور قسمت تحتانی سر را متمرکز می کند این است که روشنایی ها در ریشه ها ظریف تر و سپس به تدریج ضخیم تر و شدیدتر به سمت نوک ها شوند.

نتیجه به دست آمده ظریف تر و طبیعی تر است ، و بازدید کمتری دارد پررنگ در مقایسه با نحوه پوشیدن آنها در دهه 90. هدف ، با این حال ، همیشه یکسان است: ایجاد روشنایی بیشتر بسته به رنگ پایه. به عنوان مثال ، تنهای فندق و بادام برشته شده برای قهوه ای و هایلایت های کاراملی برای موهای قهوه ای روشن. برای ریشه ها ، لورن گرومل ، رنگ آمیزی از نیویورک ، توصیه می کند که لحنی سبک تر از حالت پایه داشته باشید. بنابراین کاملاً با روشنایی ساخته شده با قفل های ضخیم و رنگ طبیعی ترکیب می شود ، همه با کنتراست کم اما با روشنایی زیاد.

جلوه رنگی الهام گرفته از آرایش کلاسیک و آرایش چشم لورآل حرفه ای به عنوان گل سرسبد سال 2021. پس از فصل قهوه ای طلایی ، عسل ، کارامل و شکلات ، سایه های سرد که با تمام پایه های طبیعی سازگار هستند دامنه آنها از موکا سرد و رنگین کمانی گرفته تا خاکستر تیره با رنگدانه های آبی و سایه های زنبق برای بژ سرد است که بازتابهای نارنجی زرد نارنجی را خنثی می کند. دقیقاً مانند آرایش چشم ، رنگ آمیزی Smoky Hair ترکیبی خوب از سه رنگ ظریف محو کاملاً هماهنگ با یکدیگر است تا از جداشدگی های تیز جلوگیری کند.

کیم کارداشیان، در حال حاضر پیشگام موهای دودی است ، هنگامی که در سال 2019 ، او قهوه ای خاکستر سرد خود را نشان داد ، او موهای دودی را در نسخه 2021 تفسیر کرد. “من رنگ موی کیم را سایه روشن تر نگه داشتم” ، کریس اپلتون ، آرایشگر وی در اینستاگرام توضیح داد. “راز خنک نگه داشتن آن افزودن پایه تیره به ریشه است.”

تیتانیوم نقره ای برای تقویت موهای خاکستری

Ultimate Grey ، رنگ Pantone 2021 (همراه با زرد روشن) نسخه خاص خود را نیز روی موها دارد. نامیده میشود نقره تیتانیوم و نشان دهنده حداکثر تعالی موهای خاکستری است. رنگی روشن و متالیک که ما را به یاد آخرین تغییر شکل جین فوندا و سایه ای می اندازد که لیدی گاگا برای ظاهرروز تحلیف.

سایه ای که خودش را به آن وامی دهد اسکن کردن. این قوانین از روش های سنتی با هدف افزودن رنگدانه های نقره برای تقویت و جشن خاکستری طبیعی است. از یک ضرورت ، انتخاب نقره به یک روند تبدیل شده است. در طول سال گذشته بسیاری از زنان تصمیم گرفته اند با رشد مجدد صلح کنید و طبیعی بمانید، خلاص شدن از شر رنگ یک فرآیند پذیرش که بدون در نظر گرفتن سن و رنگ پایه ، به رنگ های ماهرانه الهام می گیرد. برای تحقق آن به یک قدرتمند نیاز دارید تغییر رنگ و بسیاری از تعمیرات بین یک روتوش و دیگری ، به طوری که از تبدیل شدن رنگ به زرد جلوگیری می کند.

تونی و گای سودمندانه متصل شدند.

رنگ های متضاد

پوشش های لایه ای که عمق و چند بعدی بودن مو را ایجاد می کنند تا فردیت زنانه را افزایش دهند. برای تام کانل ، کارگردان هنری داوینز، به نظر می رسد یک داستان رنگی هماهنگ را نشان می دهد: سایه ها ، اگرچه جسورانه هستند ، اما با تعادل غیر معمول بین جزئیات و کنتراست هایی که گاهی ظریف و گاهی واضح هستند ، متحد می شوند. به عنوان مثال ورد، به دست آوردن آن در سایه ای کاملاً دشوار ، به ماسه ای کمی طلایی نزدیک می شود.

Davines Light. زمان و رنگ به رنگ سبز اقیانوس آرام بنگرید.

50 سایه قرمز

موفقیت در ملکه شطرنج این رنگ همچنین روندهای رنگ موی سال 2021 را تحت تأثیر قرار می دهد. به ویژه قدردانی خواهد شد قرمزهای رنسانس، یا بهتر بگویم قرمزهای عمیق و شدید ، که باعث براق شدن رنگ های مسی و برنز می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>