دولچه و گابانا: دوا کاسل در نقش مونیکا بلوچی – Vogue

دولچه و گابانا یک مارک تجاری است که به سنت ها ، حتی با سنت های خانوادگی مرتبط است. بنابراین پس از انتخاب شدن مونیکا بلوچی “زن ایده آل” در سال 1995 – هنوز پیوند بسیار محکمی – خانه عطر جدید را به عنوان گواهی انتخاب می کند درخشش دختر بسیار جوان بازیگر و وینسنت کسل: دوا کاسل رایحه ای که در تاریخ 18 فوریه منتشر می شود اما در حال حاضر بحث های زیادی درباره خود دارد – به خصوص در مورد آن اینستاگرام – دقیقاً به دلیل چهره ای که آن را نشان می دهد. و اگر هنوز چیزی در پروفایل های اجتماعی دولچه و گابانا و مونیکا بلوچی منتشر نشده است ، صفحه طرفداران Deva Cassel یک چرخ فلک از عکس های رسمی “به سرقت رفته” واقعا فوق العاده است. به همان اندازه که گواهی جدید به عنوان یک زن D&G معتبر است و برای آن معتبر است شباهت با مادر و دختر.

و اگر سعی کنید درخشش توسط دولچه و گابانا در حقیقت ، لازم است که چند روز صبر کنید ، بدانید که این عطر با همکاری بینی ایجاد شده است ماری سالاما، خورشیدی با زنگ های ظریف قادر به درخشندگی هر زن است. رایحه با نت های آبدار رنگارنگ باز می شود انبه در تضاد با سختی اسیدی ذات طبیعی گریپ فروت.

Dolce Shine توسط Dolce & Gabbana

لمس یک درخت ترد باعث ایجاد ویژگی در ترکیب بویایی می شود. قلب عطر با گردبادی شگفت انگیز شکوفا می شود ژلزومینو هوا و آفتاب شکوفه پرتقال. یک توافق شگفت آور آبزی ، شدت گلها را بیدار می کند و تحت تأثیر نسیمی سبک ، مانند قطرات شبنم با ظرافت روی گلبرگها قرار می گیرد. درخشندگی آفتابی این عطر همچنان در نت های خامه ای تداوم دارد: انبوهی از چوب های سبک توسط خورشید بوسه می زند ، صندل استرالیایی با رایحه های دودی و ابریشمی مشک سفید احساس پوست گرم و نرم را به یاد بیاورید.

به روز رسانی جدید

و دیروز ، 25 ژانویه 2021 ، دولچه و گابانا بار دیگر دوا کسل را به عنوان گواهی نامه حق امتیاز شیرین ، این بار در نسخه رز خود. یک ادو تویلت جدید که بیانگر وجهی جدید ، بانشاط ، اجتماعی و خودجوش از “دختر شیرین” است. این اولین عطر در مجموعه است که گل رز ، شاخص ترین گل را نماد زیبایی ، عشق و زنانگی جشن می گیرد. دولچه رز روی نت های درخشان سیب سبز و ماندارین باز می شود ، دارای قلب هلو سفید ، ماگنولیا و گل سرخ است و با مشک ، چوب صندل و چوب های سفید بسته می شود.

Dolce Rose توسط Dolce & Gabbana

ستاره این کمپین که توسط برانیسلان سیمونچیک عکاس خلق شده است ، دوا کاسل ، دختر مونیکا بلوچی و وینسنت بازیگر است. و این اوست که کاملاً روح آزاد و درخشان این عطر جدید Dolce & Gabbana را مجسم می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>