جورجیو آرمانی پریو: لیندا کانتلو آرایش ایجاد شده برای نمایش مد را توصیف می کند

احساس آزادی و استقلال از مدهای لحظه ای. جورجیو آرمانی او همیشه از طریق مجموعه های خود به خود گفته است ، کاملا روح بی انتها ، جسورانه و ثابت را در این مجموعه بیان می کند خصوصی، که برای اولین بار به ارائه می شود کاخ اورسینی ، قلب او آتلیه میلانی که لباس در آن متولد می شود و شکل می گیرد ، می توانید تمایل خود را بخوانید کمال، لذت بردن از سبک و رنگهایی که زیباییهای عمیق مد بالا را به نسلهای جوان منتقل می کند.

لیندا کانتلو جورجیو آرمانی پریو بهار تابستان 2021 را در آرایش بازی می کند: “آرایش ترکیبی از DNA آرمانی بود ، در سایه های خاموش، برای ارتقا زنانگی مجموعه و از زیبایی و تاریخچه Palazzo Orsini الهام گرفته شده است “.

مراحل آرایش GIORGIO ARMANI PRIVÉ

جمع

پوست را با آن آماده و ماساژ دهید کرم مرطوب کننده Armani Prima Glow-On، اطمینان حاصل کنید که کرم قبل از افزودن پایه جذب شده است.

استفاده کنید کانسیلر ابریشم درخشان در صورت لزوم در سایه متناسب با رنگ پوست. سپس اقدام کنید بنیاد ابریشم درخشان برای ایجاد یک چهره طبیعی و یکنواخت.

کانسیلر ابریشمی درخشان di Giorgio Armani Beauty

کانسیلر ابریشمی درخشان di Giorgio Armani Beauty

چشم ها

سایه چشم بزنید رنگ چشم در سایه شماره 43 یخ روی پلک ها ، تا ابروها (به آرامی ، اما با نتیجه قابل مشاهده) سپس مداد را پهن کنید مداد چشم ابریشم صاف در بالای خط مژه ها سیاه شده و آن را به سمت پایین و مخلوط کنید تا سایه ایجاد شود.

مداد چشم ابریشمی صاف توسط Giorgio Armani Privé

آرایش چشم نمایش لباس جورجیو آرمانی پریو

Eye Tint # 43 Ice توسط جورجیو آرمانی زیبایی

لب

بکار گرفتن مات Rouge D’Armani در سایه شماره 101 صحنه روی لبها و کمی لگ زدن مومیایی اکستازی نئو برهنه، با استفاده از سایه شماره 1 ، جلوه ای سالم به لب ها می بخشد.

پس از اتمام ، یکنواخت با پودر فیوژن درخشان ابریشم درخشان در سایه مناسب

پودر فیوژن لومینس ابریشم درخشان توسط Giorgio Armani Privé

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>