جنیفر لوپز بدون آرایش پس از اتهام سو ab استفاده از بوتاکس

جنیفر لوپز قربانی “بوتاکس شرم آور” دو بار متهم به رتوش صورت خود با سم بوتولینوم ، JLo ، 51 ساله ، اتهامات را رد کرده و به شدت از ظاهر خود دفاع می کند بدون سن بلکه بدون بوتاکس است.

پس از منفور در اینستاگرام حدس می زند که راز نماد او است JLO Glow وی با انتشار بیانیه هایی برای مجله ، این دارو زیبایی و “تعداد زیادی بوتاکس” بود مردم. “بزرگترین راز زیبایی من این است که سعی می کنم چه کسی باشم غیر اصیل با دیگران و حمایت از زنان “، وی در دفاع از حقیقت خود گفت.

“من هیچ کس را قضاوت نمی کنم. اگر کسی بخواهد از مواد پرکننده و بوتاکس استفاده کند ، خوب است! اما من نمی خواهم مردم در مورد من دروغ بگویند و بگویند “اوه ، او می خواهد ما محصولاتش را باور كنیم.”

“من فقط می گویم آنچه انجام می دهم و نتیجه می دهد! لطفا منو دروغگو صدا نکن. من لازم نیست در مورد چیزی دروغ بگویم. من تمام زندگی ام بسیار صادق بوده ام. جنیفر لوپز افزود: اگر چنین می کردم ، می گفتم: “بله ، حق با شماست” اما من نمی خواهم کسی بگوید: “دیگر دروغ نگو ، این و آن را انجام بده”. “من احساس کردم که باید رکورد را مستقیماً تنظیم کنم ، اما با روشی دوست داشتنی. یکی از بزرگترین رازهای زیبایی من این است که سعی می کنم با دیگران خوب رفتار کنم و از زنان دیگر حمایت کنم. من فکر می کنم انجام این کار به جای تلاش برای کشاندن دیگران به پایین مهم است. ”

برای آزاد کردن قهرمانان بدون بوتاکس یک بود ویدئو که ستاره پاپ اوایل ژانویه در اینستاگرام منتشر کرد. JLo بدون آرایش است و یکی از محصولات جدید محصولات آرایشی JLo Beauty او را امتحان کنید. به هر حال ، او فقط می تواند بهترین گواهی از خود باشد ، “اثبات اثبات شده” روغن زیتون ، راز زیبایی است که توسط مادر ارائه شده است، و عنصر اصلی کل خط مراقبت از پوست ، تنها سلاح او است ضد سن. اما برخی از پیروان متناسب نیستند. “شما مطمئناً بوتاکس انجام داده اید. و توسط تن که خوب است این فقط برای گفتن بود “. به طور خلاصه ، گذر از سن 50 سالگی بدون چروک و درمان خود با روغن زیتون بسیار آسان است. جنی از بلوک آیا او واقعاً یکی از ما نیست؟

پاسخ سریع است: “LOL این چهره من است!” و سپس او تکرار کرد که زیبایی مترادف با مهربانی است: “و یک راز دیگر JLo Beauty نیز وجود دارد: من توصیه می کنم وقت خود را صرف تلاش برای بودن کنید مثبت تر ، مهربان تر و دیگران را تشویق می کند. این را در تلاش برای تحقیر افراد دیگر هدر ندهید ، این باعث می شود شما نیز جوان و زیبا باشید. عشقم را برایت می فرستم. # زیبایی از درون خود # زیبایی بدون انقضا “.

اما بیایید فرض کنیم JLo تسلیم رتوش و این شد به دستان متخصص متکی است که قادر به کاهش چین و چروک به روشی طبیعی و نامحسوس است، آیا واقعاً می توانیم باور کنیم که تمام زیبایی “اخروی” آن تنها با استفاده از کمی بوتاکس قابل توضیح است؟ فکر کردن ساده تر و واقع بینانه تر از شما نیست درخشش به دلیل سطح خوبی از کلاژن، یک رژیم غذایی مداوم و رژیم غذایی سالم ، حداقل قرار گرفتن در معرض آفتاب ، ساعت خواب و مواد فعال مراقبت از پوست؟ و بسیاری دیگر از روشهای درمانی زیبایی غیر تهاجمی ، از لیزر تا فرکانس رادیویی گرفته تا بالابر دستی که اگر به طور مداوم انجام شود ، می تواند به درخشش و پیر شدن پوست کمک کند.

شاید تنها فیلتر جنیفر لوپز در واقع از spf استفاده کند و ما باید شروع به استفاده از محصولات زیبایی او کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>