تجربه کاشت مو در زنان

کاشت مو در زنان ؛ صفر تا صد کاشت مو برای خانم ها

کاشت مو به اندازه مردان در خانم ها معمول نیست ، زیرا ریزش مو نمونه های کاشت مو در زنان در اکثر خانم ها به صورت پراکنده است و تشخیص بانک فعال مو برای کاشت آسان نیست. با این حال ، اگر الگوی ریزش مو و علت آن به درستی مشخص شود ، می توان از روش های مختلف کاشت مو برای ترمیم مو به طور طبیعی استفاده کرد. مجله آنلاین Lilymag را دنبال کنید تا در مورد روش های مختلف ، عوارض و هزینه های کاشت مو در زنان اطلاعات کسب کنید.
قبل از اینکه با بهترین روش کاشت مو برای خانم ها آشنا شوید ، باید بدانید
قبل از اینکه به روش های کاشت مو در زنان بپردازید ، بهتر است اطلاعاتی در مورد علل ریزش مو در زنان و همچنین نامزد مناسب برای کاشت مو در زنان به شما ارائه دهیم. پس با ما همراه باشید.

علل و الگوی ریزش مو در زنان

دلایل ریزش مو در زنان و مردان متفاوت است. برای راحتی ، این علل را در چهار دسته ایجاد می کنیم: سبک زندگی ، علل بالینی ، تغییرات هورمونی و آلوپسی. این دلایل ریزش مو در زنان را می توان به تنهایی یا با هم مشاهده کرد. درباره دلایل مختلف ریزش مو در زنان بیشتر بیاموزید:

شیوه زندگی:

 • رژیم غذایی نامناسب و کمبود برخی مواد مغذی
 • کاهش شدید کالری دریافتی
 • کمبود پروتئین
 • کمبود ویتامین های A ، C ، D ، E و بیوتین که برای سلامت پوست و مو مفید هستند و به ساخت کراتین در مو کمک می کنند.
 • آهن و روی
 • علل بالینی:

شوک و استرس شدید
سموم (شیمی درمانی) و عوارض جانبی داروها
بیماری های عمده مانند بیماری تیروئید ، نارسایی هیپوفیز ، سندرم تخمدان پلی کیستیک
تغییرات هورمونی:

یائسگی
بارداری و شیردهی
آلوپسی:

آلوپسی آندروژنتیک: این عارضه در مردان و زنان برگشت ناپذیر است. نمونه های کاشت مو در زنان طاسی در خانم ها می تواند در خانواده شما به ارث برسد. داروهایی که برای درمان این عارضه استفاده می شوند فقط برای کند کردن روند ریزش مو و جبران برخی از موهای از دست رفته هستند.
آلوپسی کششی: یکی از مهمترین دلایل ریزش مو در زنان گره زدن یا بافتن مو به روشی است که باعث کشیدن مو شود. دم اسبی ، پارچه های آفریقایی و دیگر پارچه های سخت باعث کشیدن و کشیدن مو می شود.
آلوپسی آره آتا: آلوپسی آره آتا نوعی بیماری خود ایمنی پوستی است که در آن سلول های سیستم ایمنی به فولیکول ها حمله کرده و آسیب می رسانند و به صورت طاسی گرد ظاهر می شوند.

تفاوت کاشت مو برای زنان و مردان

در زنان ، کل سر مو به طور مساوی می ریزد ، سپس مو نیز دچار ریزش می شود. در مردان ، موهای مو ثابت است زیرا موهای این مناطق تحت تأثیر دی هیدروتستوسترون (DHT) قرار نمی گیرد ، که فولیکول های مو را در سراسر سر جمع می کند و بنابراین برای کاشت مو مناسب است. اما در خانم ها این ناحیه ناپایدار است و اگر مو از این ناحیه برداشته شود و در جای دیگری کاشته شود ، به سرعت می ریزد. به همین دلیل ، زنانی که تحت تأثیر ریزش موی مردانه کاشت مو انجام می دهند ، تنها با درصد کمی از نتیجه راضی خواهند بود.

کاندیداهای مناسب برای کاشت مو در زنان

بسیاری از زنانی که الگوی انتشار ریزش دارند ، کاندیدای مناسبی نمونه های کاشت مو در زنان برای کاشت مو نیستند. زیرا این افراد در پشت سر و یا سایر نواحی بدن ذخیره مو (بانك مو) ندارند. با این حال ، مواردی وجود دارد که کاشت مو می تواند به طور قابل توجهی ظاهر زنان را بهبود بخشد. آنها عبارتند از:

ریزش مو به دلیل آلوپسی (ارثی ، کششی و سکه ای)
خط موی ارثی بالاتر از حد معمول
ریزش مو (طاسی) ناشی از زخم یا سوختگی
ریزش مو پس از جراحی لیفتینگ (اطلاعات بیشتر)

زمان دقیق کاشت مو در زنان

امروزه کاشت مو به عنوان یکی از روش های درمان ریزش مو در بین خانم ها بسیار محبوب شده است. اما نکات زیادی در مورد کاشت مو در زنان وجود دارد و یکی از آنها این است که تا زمانی که علت اصلی و راه ریزش مو در زنان پیدا نشود ، هیچ درمانی برای آنها نمی توان انجام داد زیرا بعد از کاشت مویی که آنها تجربه می کنند مو امکان پذیر است. باز هم ضرر. بنابراین بهترین سن برای کاشت مو در خانم ها معمولاً می تواند بالای 40 سال باشد. همچنین لازم به ذکر است که زنان زیر 25 سال به هیچ وجه کاندید مناسبی برای کاشت مو نیستند. زیرا برآورد ریزش موی فعلی آنها امکان پذیر نیست و پیش بینی میزان طاسی آنها در آینده امکان پذیر نیست.

آشنایی با بهترین روش های کاشت مو برای خانم ها
در بخش قبلی ما در مورد کاشت مو در زنان و کاندیداهای مناسب نمونه های کاشت مو در زنان برای این عمل صحبت کردیم. اکنون وقت آن است که با روش های کاشت مو در زنان آشنا شوید. به طور کلی کاشت موی طبیعی در خانم ها به دو روش FUT و FIT انجام می شود که در زیر ارائه خواهیم داد.

در روش FUT ، موها به صورت یک باند کوچک از پشت سر برداشته می شوند. این روش معمولاً 1500 تا 2500 گرافیک موی حاوی 7000 تا 9000 مو را از بین می برد. پزشکان موها را زیر میکروسکوپ قرار می دهند ، پیوندها و فولیکول های مو را جدا می کنند و سپس به صورت جداگانه و منظم فولیکول ها را کاشت می کنند. ما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این روش پیشنهاد می دهیم

مقاله ما را با عنوان کاشت مو FUT بخوانید.

در روش دوم یا روش FIT ، گرافت مو به صورت جداگانه از نواحی پشت گوشه و اطراف آن برداشته می شود و در نواحی پشت کاشته می شود. این روش آسیب کمتری نسبت به روش قبلی دارد و سرعت کاشت مو نیز بیشتر است. اما ، از آنجا که پیوندهای کمتری برداشته می شود ، کاشت مو با این روش نیاز به چندین جلسه دارد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این روش ، پیشنهاد می کنیم مقاله ما را تحت عنوان کاشت مو FIT بخوانید. سپس با ما همراه باشید تا چند نکته مهم در مورد کاشت مو در خانم ها را به شما معرفی کنیم.

مراحل قبل از کاشت و کاشت مو در زنان

قبل از کاشت مو در زنان ، یک جلسه مشاوره فردی بین نامزد و متخصص نمونه های کاشت مو در زنان برای تعیین مناسب بودن کاشت مو برای بیمار انجام می شود. عناصر زیر در این جلسه بررسی می شوند:

بررسی ناحیه دهنده برای تعیین تعداد واحدهای فولیکولی قابل دستیابی در طی مراحل کاشت مو.
بررسی ناحیه گیرنده برای تعیین تعداد گرافت های مورد نیاز برای کاشت و کاشت مو
بررسی قابلیت ارتجاعی پوست
قبل از عمل دستورالعمل ها را توضیح دهید
مستند سازی (نوشتن) اطلاعات پزشکی
تصویربرداری از منطقه گیرنده برای ارزیابی نتایج کاشت مو ، فرآیند انجام آن چند ساعت طول می کشد.

مراقبت از مو برای خانمها

پس از کاشت مو ، یک باند روی سر قرار می گیرد تا از پیوندها مراقبت کند. بنابراین ، نباید بدون توصیه پزشک پانسمان را بردارید.
ممکن است بعد از کاشت سردرد داشته باشید که طبیعی است. بنابراین ، می توانید از مسکن با مشورت پزشک استفاده کنید.

تا بهبودی کامل باید از انجام کارهای سخت خودداری کنید.

باید آنقدر مراقب باشید که سر خود را روی بالش بگذارید. تماس با محل نمونه های کاشت مو در زنان با بالش منجر به ریزش پیازهای مو می شود. در نتیجه ، موهای کاشته شده زودتر از موعد خارج می شوند.
اگر در روزهای اول درمان فولیکول ها شروع به ریزش کردند ، باید فوراً به پزشک خود اطلاع دهید.
باید از تعریق زیاد خودداری کرد ، زیرا تعریق زیاد باعث ایجاد عفونت های شدید در ناحیه پیوند و حتی در ناحیه اهدا کننده می شود.
شستن موهای روزهای اول به هیچ وجه توصیه نمی شود ، زیرا تماس با آب و حتی لمس ریشه مو می تواند منجر به ریزش مو شود. استحمام پس از کاشت مو باید تحت نظر پزشک و با نظر وی آغاز شود.
بهتر است تا حدی که ممکن است از پوشیدن کلاه و روسری خودداری کنید.
در روزهای اول از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید.

کاشت مو در خانم ها چه عوارضی دارد؟

هر روش جراحی خطرات خاص خود را دارد و عوارض جانبی مختلفی دارد. به همین دلیل ، برای انجام کاشت مو ، باید تحقیقات و مطالعات لازم را انجام دهید و از همه جهات آماده شوید. حتی از نظر روانشناختی. زیرا اگر به نتیجه مطلوب نرسید ، احتمال افسردگی یا ناامیدی وجود دارد. عوارض بعد از کاشت مو در زنان و مردان تفاوت نمونه های کاشت مو در زنان چندانی ندارد و دارای عوارض جانبی اولیه و دیررس یکسان است. عوارض جانبی مانند:

 • التهاب فولیکول های مو (فولیکولیت)
 • ریزش مو
 • جای زخم و زخم
 • تورم
 • بیهوشی موقت سر
 • خون ریزی
 • عفونت

از آنجا که معمولاً ناهنجاری های هورمونی و آناتومیکی در ریزش مو در زنان وجود دارد ، جراح کاشت مو باید هنگام ایجاد شکاف در ناحیه کاشت بسیار احتیاط کند ، در غیر این صورت نمونه های کاشت مو در زنان عارضه نکروز به راحتی می تواند در ناحیه کاشت مو ایجاد شود. احتمال زخم و زخم و ریزش مو افزایش می یابد. سرانجام ، ممکن است تراکم موهای کاشته شده خوب یا کمتر از قبل نباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عوارض جانبی کاشت مو در زنان ، می توانید به مقاله ما با عنوان عوارض کاشت مو مراجعه کنید.

هزینه کاشت مو در خانمها چقدر است؟

از آنجا که کاشت مو روشی است که می تواند زیبایی را در افراد ایجاد کند و با روش های مختلفی انجام می شود ، می توان گفت هزینه های مختلفی در افراد مختلف دارد. با این حال نمونه های کاشت مو در زنان ، تفاوت بین قیمت های کاشت مو برای زنان و مردان بسیار ناچیز است. یکی از عوامل تأثیرگذار در هزینه کاشت مو در زنان تعداد شرکت های مختلف است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>