بهترین کرم های صورت؟ آنها در ایتالیا ساخته شده اند که در اینجا 10 مارک اثبات شده است

بهترین کرم های صورت ، بلکه سرم ها و ماسک ها نیز کدامند؟ و بالاتر از همه ، آنها از کجا آمده اند؟ همه چیز با شروع شد K زیبایی که ما را دیدیم که ماسک های پارچه ای تهیه می کنیم و خود را وقف یک روزمره می کنیم 10 قدم شبیه دختران سئول است. پس از آن نوبت به بود سوئد و اطراف در نهایت در مرکز توجه قرار گرفت معتاد زیبایی همچنین به لطف بسته های مینیمالیستی غیرقابل انکار بسیار شیک. با این حال ، برای مدتی باد تغییر کرده و به نظر می رسد که یک باد واقعی ایجاد کرده است موج جدید از مارک های مستقل ایتالیایی قادر به مخلوط شدن بی عیب و نقص است فرمول های نوآورانه و مواد با کیفیت با زیبایی زیبا و تازه. سرانجام ، شکار آخرین اکتشافات زیبایی ما را مجبور به خرید در آن سوی دنیا نخواهد کرد.

باشد که کشور ما باشد پیشرو در تولید محصولات آرایشی و بهداشتیدر واقع ، این چیز جدیدی نیست: بیش از 60٪ آرایش برای مارک ها زیبایی مهمترین در جهان توسط ما ساخته شده است. آ تجربه و تخصص منحصر به فرد است که ما را در ایجاد بهترین کرم های صورت و محصولات عالی حتی اگر عمدتا در پشت صحنه کار می کند ، دیده است. هر چند اکنون چیزی تغییر کرده است و من progetti ساخت ایتالیا که تمرکز ایجاد کرمها و خاکهای دست ساز است که هم موثر و هم محترم به کره زمین هستند. داوینز، که از دهه 1980 نقطه مرجع کسانی است که بر هم افزایی بین علم و طبیعت تمرکز دارند ، می تواند پیشگام آنچه اکنون یک روند مهم است ، قلمداد شود. که شاهد تولد پروژه های بسیار جالبی بوده است.

اعداد اول

منابع I Numeri Primi – دفتر مطبوعاتی عکسCourtesy

© پیترو اسکوردو

این برند از تجربه خانواده گالفی متولد شد ، که در سال 1763 Antica Farmacia را در مونته وارچی ، در قلب توسکانی. این خط کاملاً وگان و دارای گواهینامه Aiab است و شامل طیف وسیعی از محصولات تولید شده با رویه های پیشرفته فناوری از گیاهان رسمی ، روغنهای اساسی و اصول فعال منشا plant گیاهی شروع می شود. تمام منابع در بسته های ساخته شده با a محصور شده اند شیشه مخصوص قادر به تضمین بهترین حفاظت 100٪ کاغذ بازیافت شده.

غوطه ور

ژل پاک کننده ، Hydraring Serum e N ° 3 کرم روز di Imersa

سریسین و فیبروئین آنها پروتئین هایی با خاصیت مرطوب کنندگی ، کشش و محافظت استثنایی هستند ، ویژگی هایی که آنها را به یک ویژگی واقعی تبدیل می کند اکسیر برای پوست. در آزمایشگاه های مارک پردازش شده ، که با یک فرآیند خاص ساختار را سالم نگه می دارد ، آنها اساس فرمول های جدید هستند که خاصیت ضد آلرژی ، خاصیت ارتجاعی و محافظتی ابریشم و مشتقات آن را افزایش می دهند. یک رویکرد ابتکاری که هنوز با ریتم های طبیعت مرتبط است، برای محدوده ای که از طریق آبرسانی به سلامت پوست متمرکز است.

هرزگی

کرم صورت Tone Defender توسط Perfidia

© GIANNI_SABBADIN

داستان از Fidia Farmaceutici از سال 1946 آغاز شد هنگامی که نام تجاری راه حل های درمانی را برای پاسخگویی نوین به چالش های سلامتی و رفاه ایجاد می کند. اولین نقطه عطف اتفاق می افتد nn 1963 هنگامی که Fidia اولین محصول را بر اساس ارائه داد اسید هیالورونیک به زودی در تحقیق ، توسعه فناوری و تولید به رهبری دست یافت. امروز این شرکت دارای بیش از 1100 حق ثبت اختراع است که اسید هیالورونیک با وزنهای مختلف مولکولی و کاربردهای آن را پوشش می دهد.

در مواجهه

Pure Lift Elastin و Collagen di FaceD

آ آرایشی بهداشتی معاصر، متولد شهود Chiara Sormani برای پاسخگویی به روشی هوشمند و سریع به نیازهای روزمره پوست ، از تمیز کردن به بعد است. نتیجه؟ محصولات با کیفیت دقیق ساخت ایتالیا ، آزمایش شده علمی ، که راه حل های موثری را برای برنامه روزانه ارائه می دهند. با توجه به محیط زیست از آن زمان نام تجاری جدید است بسته رایگان: در سایت FaceD.com در واقع امکان خرید محصولات بدون بسته بندی و بروشور وجود دارد. یکی از راه های کاهش ضایعات ، شروع با بسته بندی.

مراقبت از پوست Taba

کرم صورت مغذی TABA

این نام در زبان به معنی “شاهدانه” است یوروبا و همچنین مخفف “درمان ، انواع پوست ، گیاهان و پیشرفته” و دقیقاً در خصوصیات باورنکردنی است ضد التهاب و آنتی اکسیدان های روغن CBD که از Dunia Algeri معروف به خاطر او الهام گرفته شده است لباس بافتنی کیفیت ، که تصمیم به ایجاد یک خط از مراقبت از پوست با هدف بهبود پوست به لطف ترکیبی قدرتمند از مواد طبیعی همچنین در آکنه و نقص م effectiveثر است.

Insìum

ماسک زیبایی Insìum

فرمول های فاقد مواد تحریک کننده ، به طور بالقوه برای پوست و محیط مضر ، بدون وگان و بی رحمی: آنها مواد پیشرفته بیوتکنولوژی و مواد طبیعی فعال را با هم مخلوط می کنند. ماسک ها ، سرم ها و لوسیون های ایجاد شده توسط شرکت Friulian از موارد اختصاصی استفاده می کنند مجتمع تقویت کننده Insìum که عمل را ارائه می دهد ضد پیری جهانی با تشکر از مواد فعال نوآورانه مانند Neuroguard ™ ، ماده ای با منشا دریایی که با برقراری ارتباط سالم بین اعصاب و فیبروبلاست ها ، از پیری پوست و ایجاد چین و چروک و خطوط بیان جلوگیری می کند

حالا زیبایی

تعادل ژل میسلار (پاک کننده و پاک کننده آرایش) توسط اورا

آ روال ساده، سریع و موثر ساخته شده از محصولاتی است که می تواند در هر زمان استفاده شود و برای کسانی که همیشه عجله دارند طراحی شده است. این خط که توسط سه خواهر ایجاد شده است ، فلسفه خود را بر اساس اهمیت پایه گذاری می کند زمان به عنوان منبعی برای بهره برداری “اکنون”. سه مرحله برای درخشش و سلامت پوست: ژل میسلار متعادل کننده ، که با استفاده از یک آرایش ، ماسک محافظتی و کرم بازسازی کننده آرایش را تمیز و از بین می برد.

عسل اپرا

روغن گردن و دکلته عسل اپرا ، کرم مغذی صورت و سرم مرطوب کننده صورت

متولد تولید کننده میله، در سال 2020 تصمیم به ایجاد یک خط تولید لوازم آرایشی می گیرد که بتواند از مزایای اکسیر طلایی به نفع پوست بهره ببرد و مردم را به واقعیتی نزدیک کند که در آن احترام به زنبورها و مراقبت از محیط زیست دست به دست هم می دهند. محدوده در حال حاضر شامل می شود سه مرجع: یک سرم صورت مرطوب کننده ، یک روغن گردن و دکلته و یک کرم مغذی.

میامی

“سیستم پوست سالم” ، یک پروتکل طراحی شده برای داشتن پوست سالم: این است مأموریت از مارک دارویی از مراقبت از پوست عملکردی که درمان هایی را ارائه می دهد که به فیزیولوژی پوست احترام می گذارند. مواد تشکیل دهنده و درمان در واقع تحت قرار می گیرند آزمایشات دقیق بالینی که خطر آلرژی و عدم تحمل را به حداقل می رساند و هدف آن درمان مشکلات رایج اما دشوار مانند نقاط تاریک، psoriasi ، برش، درماتیت ه فولیکولیت.

هونی زیبایی

نرم کننده پاک کننده صورت ابر ابر ، سرم روشن کننده روشن من ، ماسک صورت تغذیه ای Deep Detox و هر هفته کرم مرطوب کننده Di Honeyh Beauty

سرم ، ماسک ، مرطوب کننده اما نه تنها: احترام به محیط زیست ، سبز ه وگان. از اعتقاد اریکا بولدرین ، بنیانگذار مارک ، متولد شد که سلامتی از طریق محصولاتی که ما هر روز روی پوست استفاده می کنیم نیز عبور می کند. فاقد سیلیکون ، عطر مصنوعی ، رنگ و فتالات ، توسط Aiab تأیید شده است ، انجمنی که تضمین می کند مواد تشکیل دهنده استفاده شده در مواد آرایشی از منابع طبیعی و سازگار با محیط زیست هستند.

آنجا

مقوی رز از Damsco di Lalì

متولد شده 2018 از رویای دانیلا و سارا ، دوستان و همکاران استودیوی Cinecittà ، این مجموعه شامل بیش از 98٪ مواد تشکیل دهنده منشأ طبیعی و از مواد اولیه خالص و ارگانیک با بالاترین کیفیت استفاده می کند. ساخت ایتالیا همچنین در طراحی خود از گرافیک لورا ساوینا ، تصویرگر و طراح گرافیک برخوردار است.

SkinFirst

کانتور چشم ، سوراخ کننده پوست ، روغن صورت ، کرم صورت پیشگیرانه ، کرم تصفیه کننده صورت ، ماسک مرطوب کننده صورت ، ماسک تصفیه کننده صورت ، کرم ضد پیری ، تقویت کننده نیاسینامید ، تقویت کننده رتینول ، تقویت کننده اسید هیالورونیک توسط SkinFirst

متولد تجربه متخصص زیبایی و داروسازی است ماریا پیا پریور، علاقه مند به زیبایی با یک صفحه بسیار محبوب Instagram ، دنبال می کند a رویکرد علمی در عین حال با توجه به خواص حسی کرم ها و سرم ها. در وب سایت این برند موارد کاربردی را پیدا خواهید کرد تست که شما را در انتخاب روال مناسب با نوع پوست راهنمایی می کند.

ایلایر

کرم ضد سن از خط GOLD توسط ILAIRE

داروساز در حرفه ، پایه گذار ایلاریا او آرزو داشت محصولی برای مراقبت و زیبایی خلق کند ، که بتواند پنهان ترین و خاص ترین جنبه را در هر زنی ایجاد کند. تحقیقات او منجر به طلا ، خاویار ، پودر مروارید و سنگهای قیمتی که با آن کرم هایی برای پزشکی زیبایی که با عناصر ارزشمند طبیعت زندگی می کنند زنده می شوند. به عنوان مثال خط طلا که شامل کرم ضد پیری غنی شده با ذرات نانو از oro 24k که بیوسنتز سلول را بهبود می بخشد و باعث تن دادن و آبرسانی می شود.

بیانکامور

پاک کننده بدن و پاک کننده صورت با شیر بوفالو توسط Biancamore

همه چیز با شیر شروع می شود ، شیر گاومیش تولید شده در Paestum. خاصیت مرطوب کننده ، مغذی و تسکین دهنده آن در خدمت یک سری از محصولات قرار گرفته است مراقبت از پوست مناسب برای انواع پوست و به ویژه حساس ترین و واکنش پذیرترین نه تنها کرم ها ، با این حال: این مارک همچنین شامل یک سری از محصولات است لباس راحتی ساخته شده از یک خاص الیاف شیر ، کازئین ، که باعث می شود تی شرت ، شلوار و تن پوش بسیار نرم و نرم شود دوستانه.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>