برس تمیز کردن صورت: 10 بهترین سال 2021

سپتامبر گذشته ، Clarisonic تولید خود را متوقف کرد برس تمیز کننده صورت با تکنولوژی صوتی آ ابزار که در اوایل سال 2000 انقلابی در آیین پاکسازی ایجاد کرد و برس صورت را به یک ژست زیبایی تبدیل کرد “آبگرم مانند “ موثر و آرامش بخش.

همچنین به لطف Clarisonic است که بخش برس تمیز کردن صورت با دستگاه های بیشتر و بیشتر تکامل یافته است سلام فن آوری و چند منظوره آنها تمیز می کنند ، ماساژ، پوست را تون کنید و اثر ضد پیری سرم ها و کرم ها را به حداکثر برسانید.

آنها مانند خدایان هستند تمرین برای پوست: به لطف عملکرد مکانیکی آنها بقایای آرایش را کاملا پاک می کنند آلودگی منافذ مسدود شده محیطی ، رایگان و ترکیب انواع مختلف ماساژ ، انبوهی از انرژی را ایجاد می کند. صورت بلافاصله برای استفاده از محصولات مراقبت از پوست روشن و آماده می شود.

نه فقط پاکسازی

آینده فناوری پیشرفته زیبایی هرچه بیشتر در جهت متحد کردنلایه برداری عمیق از پوست برای ماساژ دادن مدولار با توجه به ناحیه صورت معالجه شود، این ترکیب برنده خاصیت ارتجاعی را بهبود می بخشد ، دارای اثر تخلیه ، تقویت کننده و ضد پیری است. میکرو جریان با یک ترکیب می شود ارتعاش صوتی آنها تمرین ایده آل برای پوست را نشان می دهند ، عضلات صورت را فعال می کنند و چهره را اکسیژن می کنند.

در زیر 10 برس صورت وجود دارد که نباید فراموش کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>