برانکارد – تجهیزات پزشکی سدان

برانکارد ها، در طول زمان، و با پیشرفت تکنولوژی پیشرفت های بسیار زیادی کرده و در نهایت، تغییرات بسیار زیادی در آن ها ایجاد شده است. برانکارد تاشو ، جزو پر کاربرد ترین و اساسی ترین لوازم و تجهیزات پزشکی می باشند که بدون وجود آن ها، مشکلات بسیار زیادی برای تیم های پزشکی به وجود می آید. همین مسئله باعث شد که افراد برای تامین این تجهیزات با مشکلات زیادی روبهرو شده و به استرس و اضطرابشان افزوده شود. برانکارد، یک ابزار کمک حرکتی است و با استفاده از آن، می توان از وقوع مشکلات بسیار جدی و خطرناک، جلوگیری نمود. برانکار را می توان با یک پایه تنظیم ارتفاع شامل چرخها , ریلها یا غلتک گاهها مجهز کرد تا راحتتر حرکت کند.

برانکارد تاشوقیمت آن با وجود کیفیت بالای آن مناسب بوده و خرید آن از نظر اقتصادی به صرفه می باشد. علاوه بر این، با توجه به نماد الکترونیکی دو ستارهای که در سایت وجود دارد، شما میتوانید یک خرید امن را تجربه کنید. آسانسورهای ویلچر بر، برانکارد بر و تخت بر چه ویژگی هایی باید داشته باشند؟ به منظوز محافظت بیشتر از بیمار و جلوگیری از افتادن او از کمربند هایی در طرفین آن استفاده شده است. در انگلیسی آمریکایی به برانکارد چرخدار Gurney گفته میشود. برانکارد پاچلاقی یا برانکارد آمبولانسی ، در واقع یک تخت متحرک چرخدار است که برای جا به جایی راحت بیمار از آمبولانس استفاده میشود ، چرخ ها قابلیت جمع شدن زیر برانکارد را دارند تا برانکارد داخل آمبولانس قرار بگیرد.

برانکارد آمبولانسیبرانکارد پاچلاقی یا برانکارد آمبولانسی، دارای چرخ برای جابجایی بیمار به صورت یک تخت متحرک است که علاوه بر این، چرخ ها قابلیت جمع شدن زیر برانکارد را دارند تا برانکارد داخل آمبولانس قرار بگیرد. حتما با رانکارد آشنا هستید و می دانید یکی از اساسی ترین وظایف در حین کار با برانکارد نحوه قرار دادن بیمار بر روی آن است تا کمترین آسیب به وی برسد. در حال حاضر، آمبولانس یک حمل و نقل پزشکی رایج است که بیماران با آسیب دیدگی جدی را به مراکز درمانی یا بیمارستان ها منتقل می کنند. با استفاده از کیف مخصوص می توانید برانکارد را درون ماشین و یا هر وسیله حمل و نقل دیگری بدون اشغال فضا تعبیه کنید.

از اکثریت برانکاردها مىتوان براى انتقال مصدوم با هر نوع جراحتى استفاده نمود و باید به اندازهٔ کافى سفت و محکم باشد تا بتوان با آن مصدومهائى را که ستون فقرات آنها آسیب دیده حمل نمود، بدون آنکه به تختههاى اضافى نیاز باشد. از برانکارد براى انتقال مصدومى که حال وى وخیم است یا شدیداً صدمه دیده به آمبولانس یا جائى نظیر آن استفاده مىشود تا خطر بدتر شدن حال مصدوم یا بیشتر آسیب دیدن وى به حداقل برسد. مقاومت و قدرت تحمل وزن آن بسیار بالا بوده و می تواند وزن های زیاد را بدون وارد آمدن آسیب تحمل کند. انواع چرخ دار و بدون چرخ برانکارد مناسب برای شرایط مختلف اورژانس و آمبولانس می باشد. در واقع باید اشاره کنیم که برانکارد ها، لوازم و تجهیزاتی هستند که عموما، در اورژانس ها و ماشین های حمل بیمار از آن ها استفاده می شود.

برانکارد چیست

این تجهیزات یکی از مهمترین لوازم ضروری غیر پزشکی هستند که بدون آنها حمل بیماران به بیمارستان با سختی همراه میشود. و به منظور حرکت کردن و جا به جایی این مصدومان، باید از لوازم و تجهیزات خاصی استفاده نمود تا در نهایت، بتوان به راحتی و آسانی، و در کوتاه ترین زمان، این افراد را به نزدیک ترین مراکز درمانی و بیمارستان ها رساند. این گونه لوازم و تجهیزات، با داشتن ویژگی ها و خصوصیات خاص، می توانند گزینه بسیار خوبی برای افرادی که دجار حادثه های فوری و ناگوار شده اند باشند. این برانکاردها به گونه ای طراحی میشوند که امکان استفاده از آنها در شرایط سخت مانند مکان هایی که وقوع حادثه در ارتفاع، غرق شدن در آب و تصادفات در دره یا مسیرهای سنگلاخی رخ میدهد، وجود داشته باشد.

برانکارد برزنتی

با توجه به ویژگیهای منحصر به فردی که در این برانکاردها وجود دارد، میتوان گفت که این نوع از تجهیزات اورژانسی در شرایط و موقعیتهای متفاوتی قابل استفاده است. پس اگر با این تجهیزات پزشکی آشنا نیستید و انواع آن را نمی شناسید، توصیه می کنیم مطالعه ادامه این مطلب را از دست ندهید. در این مقاله انواع برانکارد آمبولانس را مورد بررسی قرار دادیم تا شما را با مزیتها و ویژگیهای هر کدام از آنها آشنا کنیم. اما هر کدام از این وسایل و تجهیزات پزشکی، در چه مواقعی مورد استفاده قرار می گیرند و چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟ لوازم پزشکی که برای مقابله با کرونا نیاز است را میتوان در دو دسته کلی قرار داد. اما خبر خوب اینکه شما برای خرید این لوازم میتوانید به بخش لوازم پزشکی – مصرفی سایت برانکارد مراجعه کنید.

این سوالی است که در ذهین بسیاری از طراحان ساختمانی و مجریان آسانسور وجود دارد و هم اکنون با مراجعه به مبحث ۱۵ سازمان نظام مهندسی به این سوال پاسخ می دهیم. برانکارد اسکوپ هارو ساخته شده از جنس آلومینیوم مستحکم می باشد، از نوع ساختار و تلفظ Scoop به زبان لاتین به معنای ملاقه می باشد، این ابزار به حالت دو تیکه باز شده و با فیکس کردن یکدیگر در کنار هم می توان یک برانکارد تشکیل داد، خصوصیت این برانکارد این است که اگر شخصی بسیار آسیب دیده باشد و قادر به جابجایی آن نباشد می توان به راحتی با برانکارد فوق شخص مصدوم را منتقل نمود. بههنگام بسته بودن برانکارد، دیرکها نزدیک هم قرار مىگیرند و بستر رو به بالا تا مىخورد و بهوسیله دو تسمه، میلههاى تاشونده بسته مىشوند.

میله هاى تاشونده امکان باز و بسته شدن برانکارد را فراهم مى سازند. میلههاى تاشونده امکان باز و بسته شدن برانکارد را فراهم مىسازند. همانطور که از نام این برانکارد مشخص است، قابلیت تا شدن داشته و کم جا می باشد. برانکارد نیز، سازه ای است که به همین منظور ساخته شده و در نهایت، با بهره مندی از ان، می توان افراد کم توان و ناتوان حرکتی را جا به جا نمود. این نوع برانکارد، یکی از مقاوم ترین و سخت ترین نوع برنکارد ها می باشد که با بهره مندی از آن ها، می توان اقدام به نجات افرادی که در مکان هایی که دسترسی به آن ها دشوار و مشکل است، نمود.

امروزه، انواع مختلفی از برانکارد ها وجود دارد که می توان با بهره مندی از آن ها، به خوبی اقدام به حمل بیمار نمود. به منظور تسهیل استفاده از آن می توان برانکارد را با تجهیزاتی مانند چرخ و یا ریل مجهز نمود. برانکارد را میتوان با یک پایه تنظیم ارتفاع شامل چرخها، ریلها و یا غلتکگاهها مجهز کرد تا راحتتر جرکت کند. برانکار را میتوان با یک پایه تنظیم ارتفاع شامل چرخها , ریلها یا غلتکگاهها مجهز کرد تا راحتتر حرکت کند. برانکار را میتوان با یک پایه تنظیم ارتفاع شامل چرخ ها، ریلها یا غلتکگاهها مجهز کرد تا راحتتر حرکت کند. با وجود این تفاوتها, کابرد اساسی همه آنها یکسان است. با وجود این تفاوتها، کابرد اساسی همۀ آنها یکسان است.

با وجود این تفاوتها, کاربرد اساسی همه آنها یکسان است. به خاطر داشته باشید که قیمت برانکارد ها متفاوت بوده و در واقع، با توجه به کاربرد ها و کارایی آن ها مشخص می شود. به خاطر داشته باشید که هر کدام از انواع برانکارد ها، کاربرد های مختلفی داشته و در نتیجه، قبل از خرید آن ها، بهتر است اطلاعات کاملی در خصوص انواع آن ها داشته باشید. باید قسمتهاى مختلف برانکارد را قبل از اینکه مورد استفاده قرار گیرد آزمایش نمود. آلومینیوم به دلیل مقاومت در برابر خوردگی و چگالی کمی که در مقابل فولاد دارد، امروزه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. برانکارد، جزو آن دسته از تجهیزات پزشکی است که عموما، برای مواقع اضطراری مورد استفاده قرار می گیرد.

لوازم پزشکی که در این دسته جای دارند، نه تنها توسط کادر درمانی، بلکه توسط مردم به منظور جلوگیری از ابتلا به این بیماری مورد استفاده قرار میگیرند. اما خوشبختانه، استارت آپ های مختلف مانند برانکارد تا کنون به خوبی توانسته نیاز مردم و مراکز درمانی را در خصوص تامین لوازم پزشکی ، رفع کند.لازم به ذکر است محصولات سایت برانکارد، بسیاری از استاندارد های محصولات پزشکی و سلامت سازمان بهداشت جهانی را داراست. این نوع برانکار سبک تر از یک برانکار استاندارد دارای چرخ است و باعث می شود تا مصدوم یا بیمار از فضای تنگ و یا به سمت پایین پله بسیار آسان تر منتقل شود. این وسیله به مصدوم در پایین آوردن از پله ها و یا عبور از مکان های باریک که برانکار های معمولی نمی توانند از آن عبور کنند.

برانکارد را به کنار تخت بیمار نزدیک کنید و آن را کمی پایین تر از تخت قرار دهید سپس ترمزهای برانکارد را قفل کنید. اگر افرادى در آن اطراف حضور داشتند مىتوانید از آنها براى پخش کردن سنگینى مصدوم و برانکارد روى چند نفر و حمل آن استفاده کنید. و ابتدا یک سر برانکارد و سپس سر دیگر برانکارد را باید بلند کنید و پس از آن با کمک یک نفر دیگر هر دو سر برانکارد را بگیرید و همزمان آن را بلند کنید. ترالی شوک ، ترالی EKG و ترالی غذا از جمله تولیدات این شرکت با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشند. از جمله انواع برانکارد ها می توان به لیست زیر اشاره کرد.

اگر آمبولانس دارای شیار های مخصوص حمل برانکارد باشد می توان پایه های برانکارد را روی آن قرار داد. شرکت توان زیست که عرضه کننده تخت بیمارستانی و تخت جراحی است، درباره ی طراحی برانکارد اطلاعات بیشتری خدمت شما عزیزان قرار می دهد. این محصول با رنگ پارچه برزنتی سرمه ای تولید و عرضه شده و قابلیت شست و شو را نیز دارا میباشد. در حقیقت ابعاد و اندازههای این محصول در حالت جمع شده بسیار کوچک بوده و بنابراین به راحتی در گوشه ای از آمبولانس و یا دیگر ماشینها جای داده میشود. حمل و نقل آن به دلیل وجود کیف کوچک و جمع و جور بسیار آسان گردیده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>