آرایش هجدهم لومونیسو ، با زرق و برق یا پاپ. در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است

خوب ما در مورد آرایش هجدهم، اما بیاد داشته باشیم: روی سن رسیدن هدف نیست. حتی در جامعه ای که همه چیز سریع پیش می رود ، نگاه می کنی رضایت و شما در قلب خود سرنوشت کره زمین و موضوعات مهم مانند آن را دارید سیالیت جنسیتی و مثبت اندام. آنچه مسلم است این است که رسیدن به سن بلوغ آغازی تازه است. و حتی در یک دوره تاریخی همه گیر مانند این ، که جالب ترین چیزها ممنوع است ، مانند رقص در کف رقص با دوستان تا زمانی که نفس خود را تمام کنید.

بنابراین ، ما ویرایشگر زیبایی از Vogue، بیشتر متعلق به نسل بریتنی اسپیرز و بورلی هیلز 90210 نسبت به زندایا و حماسه Winx، ما با افراد هجده ساله امروز همذات پنداری کردیم و به این فکر کردیم که کدام یک روند آرایش که ما می خواهیم به عنوان “اولین” در جامعه به نمایش بگذاریم (خیلی زیاد بریجتون؟) قلبی که به استخوان گونه کشیده شده و با لبهای فوشیا ترکیب شده است کریستین سیریانو، مثلا. بلکه یکی پوست درخشان شیشه ای بی عیب و نقص ، به اِل فانینگ ایلا گوچی. یا چشمها در پیش زمینه ، رضایت سبک، همانطور که دوآ لیپا دوست دارد ، با درخشش و رنگ های پاپ بر روی درب ها. و برای جذاب تر – یا شیک، همانطور که ما بچه های 30 ساله هنوز با اسپایس گرلز وسواس داریم می گوییم – یک خط مداد مشکی کاملاً مشخص برای قاب کردن چشم. در گالری 15 ایده برای کپی کردن و محصولی که با آن می توانید یک آرایش هجدهم کامل ایجاد کنید، که مورد توجه بزرگسالان جدید قرار خواهد گرفت ، از مجموعه کپسول های Elodie x Sephora گرفته تا براق کننده لب توسط Chanel.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>